Законі офіційні Новини на 2016 рік ,про (випуск банкнот) Королівським "Віп" Банком валюти ...

Законі офіційні Новини на 2016 рік ,про (випуск банкнот) Королівським "Віп" Банком валюти ...
Законі офіційні Новини на 2016 рік ,про (випуск банкнот) Наддержавним Королівським "Віп" Банком, валюти наз.(зелені) ,які будуть пущені в обіг по магазинах України,Румунії і т.д. Згідно Міжнародного Закону Королівської Міжнародної Служби за гривню,можна буде купити лише продукти харчування а за зелені купити тільки побутову техніку ,одяг та взуття. Новини є точні і правдиві...Ось така буде Політика ."Службові Новини" Грудень,2016 рік,моє фото де я у Державній Районній Раді нова назва міста "Приємна Прага" ,біля кабінету Голови районної Ради Дана Василія Івановича, помічника .Це не спонсорська реклама ...

Золота (Корона) Короля з 12-19 століття !!

Золота (Корона) Короля з 12-19 століття !!
Золота (Корона) в Короля на голові з 12-19 століття . Коронування , помазання святою олією саме Божим священослужителем,було важливим обрядом для Монарха - Лорда. Корона на голові є символом влади над народом .

Походження слова «Цар», «Король» .

Походження слова «Цар», «Король» .

- Багато людей знають та чули про таке слово як ( Корона) ,яка була в (Царя Монарха). Єврейське слово (Цар ) (Tsar) воно так читається і перекладається на українську і російську мову .

- А чому є перекладено на укр.і російську Цар та Король в історії України , а це слово близнюком Король воно іноземне чи іншомовне . В історії Рима країна Італія з 4 столітті є присутнє слово Король а не Цар ,воно читається на латині ,так само ,як і на українській і російській мові .

- Якщо слово Цар в Біблії в Новому Заповіті в грецькій мові перекладається і звучить зовсім по іншому а не Король ,то у Короля була на голові золота Корона і саме від цього виникло це слово Король ,ось і ми вже знаєм походження і утворення цього Римо- латинського слова .

- У польській Біблії ,чеській,словацькій ,італьянській ,іспанській є лише Кроль,Краль,Король …Так само в Закарпатських Карпатах є свій старий місцевий діалект (суржик) ,наприклад : на сигариту вони кажуть дзиґарик ,на картоплю кажуть ріпа,крумплі ,на штани ще кажуть гачі ,на крушку кажуть горще ,на тарілку кажуть танжер,на сковорідку кажуть не всі люди пательня ,на сірники кажуть сіркачі і т.д. Одна і така сама річ але може звучати по іншому це іншомовні слова близнюки .

Затверджено Державним Міністерством Освіти та Наддержавним Королівством Міністерства Точності і Освіти 20.09.2017 рік

"Nadderzhavnyi Verkhovnyi Monarkh (Korol)''

"Nadderzhavnyi Verkhovnyi Monarkh (Korol)'',iakyi ye Holovoiu - Sluzhby, vin ye Nadderzhavnyi "Verkhovnyi Volodar" svoiei "Nadderzhavnoi Inozemnoi Korolivskoi Sluzhby".

- ™ (Kraina - derzhava"Pryiemnyi Lord) ".

- ® Mala -"Tsentralna Yevropa" .

© 2006-2099 . (Lehalnyy Bloher).

Точна інформація щодо транслітерації ,про латинські (латинь) букв .

Точна інформація щодо транслітерації ,про латинські (латинь) букви .

· Транслітерація з української на європейську згідно з Постановою Кабінету Міністрів України від 27 січня 2010 р. N 55 «Про впорядкування транслітерації українського алфавіту латиницею» (чинна).

Повний текст постанови:

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 27 січня 2010 р. N 55
Київ

Про впорядкування транслітерації
українського алфавіту латиницею

{ Із змінами, внесеними згідно з Постановами КМ

N 185 ( 185-2013-п ) від 13.03.2013

N 415 ( 415-2013-п ) від 12.06.2013 }

З метою впорядкування транслітерації українського алфавіту латиницею Кабінет Міністрів України постановляє:

1. Затвердити таблицю транслітерації українського алфавіту латиницею, що додається.

2. Внести до постанов Кабінету Міністрів України від 31 березня 1995 р. N 231 (231-95-п) "Про затвердження Правил оформлення і видачі паспорта громадянина України для виїзду за кордон і проїзного документа дитини, їх тимчасового затримання та вилучення" (ЗП України, 1995 р., N 6, ст. 158; Офіційний вісник України, 2007 р., N 48, ст. 1963) і від 27 листопада 1998 р. N 1873 (1873-98-п) "Про затвердження Порядку оформлення, видачі, повернення, зберігання і знищення дипломатичних та службових паспортів України" (Офіційний вісник України, 1998 р., N 48, ст. 1752) зміни, що додаються.

Прем'єр-міністр України
Інд. 33Ю. ТИМОШЕНКО

ЗАТВЕРДЖЕНО
постановою Кабінету Міністрів України
від 27 січня 2010 р. N 55

· - На підставі Наддержавного Закону його Королівської Служби ,і Міжнародного Права затверджую законність євро-латині , це (словянська мова) ,як нашу рідну, ,приємну мову в нашій країні ,в якій ми мешкаєм .

· - Затверджено постановою "Наддержавної Королівської Служби", Малої Центральної Європи, країни "Приємний Лорд" 8 вересня ,2017 рік

** Увага ! ** - Тут моя запланована пряма трансляція - онлайн .

** Увага ! ** - Тут моя запланована пряма трансляція - онлайн .
"Трансляція може здійснюватися ",тільки у зареєстрованих абонентів (Гугл - плюс ) де є запрошення до спілкування через (веб - камеру та навушники з чатом ).

ЛЕГАЛЬНИЙ КОРОЛЯ САЙТ.

ЛЕГАЛЬНИЙ КОРОЛЯ САЙТ.

2. Дивись « Контакти» на цьому Королівському Cайті .

1. ® Ofitsiyniy Korolya Sayt http://korolivska-sluzhba.ukit.me/# «klikay na silku»

2. Дивись « Контакти» на цьому Королівському Cайті .

Червона стрілка ,акцентування .

Червона стрілка ,акцентування .
Червона стрілка ,підкреслення уваги.

Стягування Наддержавного Церковного Податку 10 грн,щомісяця із зарплат,пенсій ,бізнесменів ...

Стягування Наддержавного Церковного Податку 10 грн,щомісяця із зарплат,пенсій ,бізнесменів ...
Всезагальний (обов'язковий ) щомісячний "Наддержавний Двоєдиний Податок + Церковна (Данина)", яка є зовсім мізерна в місяць, стягуватися буде з народу це - зарплат,пенсій , бізнес тільки в мій банківський рахунок , це - "Наддержавний Королівський Фонд" на Закарпатті .Коштами ніхто незможе користуватися ,чи особисто розприділяти ,тільки сам Наддержавний Монарх ,керувати буде у своєму офісі ,якщо банкір буде мати завдання ,тільки під моїм пильним спостереженням буде виконуватись доручене завдання . Це мій основний легальний прибуток із Церковних Громад в UA .

Тут у Карпатах знаходиться Районна Філія - Представництво №3,Наддержавної Королівської Служби. "Обл

Тут у Карпатах знаходиться Районна Філія - Представництво №3,Наддержавної Королівської Служби. "Обл
Тут у Карпатах знаходиться Районна Філія - Представництво №3,Наддержавної Королівської Служби. "Обласне Головне Представництво " №1 знаходиться в м.Ужгород .

Гарний квітковий натюрморт !!

Гарний квітковий натюрморт !!

- (Onlain Pres-Sluzhba) Nadderzhavnoi Korolivskoi Sluzhby povidomliaie...

- (Onlain Pres-Sluzhba) Nadderzhavnoi Korolivskoi Sluzhby povidomliaie...
- (Onlain Pres-Sluzhba) Nadderzhavnoi Korolivskoi Sluzhby povidomliaie, shcho vid pochatku sela (Bila-Tserkva Zakarpatska Obl.) ta azh do kintsia (Chopa) - tsia Derzhava ne ye Zakarpatska Ukraina z 2017r. serpnia misiatsia . - Informuiem nastupne, shcho vzahalnomu tsia Oblast ye malenka kraina-derzhava nazvana bukvalno (Pryiemnyi Lord) .

Інша Держава!

" Вітає вас Наддержавний Верховний Голова Вакарук Володимир"!

- (Он-лайн Прес-Служба) Наддержавної Королівської Служби повідомляє, що від початку села (Біла-Церква Закарпатська Обл.) та аж до кінця (Чопа) - ця Держава не є Закарпатська Україна з 2017р. серпня місяця .
- Інформуємо наступне, що в загальному ця Область є маленька
(країна-держава) названа буквально (Приємний Лорд) .
- Оскільки є давно такі держави ,які ще були у 2006р. вони є
(маленькі країни) за площею і населенням, та навіть немає (півмільйона),також інші, від один до трьох чи п’яти міліонів населення. Ось такі як (Андора),(Мальта),(Ліван),(Люксембург),(Монако), (Ліхтенштейн),(Йорданія),(Кіпр),(Сан-Марино),(Ватикан).
- Це означає,що офіційно Закарпатську Область ,відокремлено тобто відєднано від України назавжди в цьому в 2017 році . А пізніше публічно,буде легально приєднано до Тячева , місто старий Рахів з районом, щоб він був в складі території цієї держави.
- Паспорт України діє на території цієї Держави (Приємний Лорд) рівно 3 місяці 90 днів,опісля нелегали повинні покинути цю країну на місяць. Якщо немає докору,зауваження,то знову можуть впустити в цю маленьку країну і через 2 роки він може стати повноправним громадянином цієї країни ,та йому після реєстрації видають Паспорт громадянина країни .
- Офіційним листом буде надіслано повідомлення Адміністрації Глави Держави Порошенку Петру Олексійовичу, та його заступникам з Кабінетом Міністрів,про це вони будуть обговорювати також домовившись про офіційну зустріч .
- Найбільшим містом в цій країні є Ужгород ,та місто мале (Любима Церква) також м. Приємна Церква,також місто Красива Прага ,замість Хуст. Офіційна мова євро-латинь ,(слов'янська) мова де літери є латинські ,мова схожа буде до Української, Польської,Чеської.

Хліб всьому Голова .

Хліб всьому Голова .
Хліб всьому Голова .

(Заходь клікаючи на банер).

(Заходь клікаючи на банер).
Купивши обов'язкового цей товар ти повір ,що прийде до тебе добробут,благо. Надійний Екслюзивний Виробник. Виробництво «Цар Пласт» налаштоване на виготовлення поліетиленових пакетів, мішків, різних поліетиленових плівок та інших виробів з поліетилену.(Заходь клікаючи на банер)..

Офіційний Персональний Сайт Петра Порошенка (клікай на фото)

Офіційний Персональний  Сайт  Петра Порошенка  (клікай на фото)
Офіційний Персональний Сайт "Монарха Київ- Ради" Петра Порошенка (клікай на фото). < Літні Службові Новини від Наддержавної Королівської Служби , про офіційне легальне запрошення ,яке відбудеться в Центральній Європі в Службовому сесійному залі рукопокладаня , освячення ,помазання особи на Короля >.

Ось така буде "Службова Сесія" за круглим столом в Наддержавному Королівському Парламенті .

Ось така буде  "Службова Сесія" за круглим столом в  Наддержавному Королівському Парламенті .
Ось така буде "Службова Сесія" за круглим столом в Наддержавному Королівському Парламенті.

Королівська Постанова – План, щодо прийому на роботу .

Королівська Постанова – План, щодо прийому на роботу .

Акцентую щодо членства, що я нікому не рідний чи двоюрідний брат ,кажу всім Церквам , а тільки можу бути Наддержавний Верховний Голова ,також не є член ніякої Організації і не можу бути згідно Наддержавної Конституції Служби Королівської .

- Основні вимоги : на роботу ніякого Закарпатця у в Королівський Парламент ,Надержавну Між. Королівську Службу у Ромунсько-Словацький район - це за Солотвином поблизу Ромунського міста Сігет - Мармацей не приймаю ,крім декількох мох працівників ,які в мене є зареєстровані . У №1 Філію – Представництво Наддержавної Між. Королівської Служби на роботу буде приймати директор, заступник директора ,начальник і місцевий - політик ,заповнюючи анкету на латинській мові у залі для приймання людей . Чи можна буде прийти в Королівський Парламент ,ні . У Філії – Представництві Наддержавної Між. Королівської Служби на стіні буде монітор ,де буде видна щоденна , он-лайн трансляція Супутникового Телеканалу «Досконале Правління»,де буде видно увесь Парламент із Корольом .Спутниковий Телеканал ,відкритий ,самим Наддержавним Корольом Вакарук Володимиром ,він є у постійній власності «Королівського Парламенту» .

1. Основна Королівська вимога – план, щодо прийому на роботу у Наддержавний Між. Королівський Уряд це – Королівський Парламент .

Найперше заповнення «Службової Анкети» всіх паспортних даних .

- Приймаю тільки із паспортом громадянина держави ,дипломом про закінчення любого навчального заклада ,вік від 25 років, тільки із Румунії,Угорщини ,Словакії ,Чехії і не Американських хлопчиків місіонерів - проповідників .

2. Основна Королівська вимога – план, щодо прийому на роботу у №1 Філію-Представництво Наддержавної Між. Королівської Служби :

- Приймаю тільки із паспортом громадянина Держави Україна ,дипломом про закінчення любого навчального заклада ,вік від 25 років до 60 років, навчання стажування у «Службовому Залі» 2 місяці . Ті кому 69 на роботу не приймаю ,такі особи згідно Закону є на пенсії .У Філії вихідний є субота,неділя,а в Королівському Парламенті ,понеділок вихідний .

Konstitutsiya (Korolya) Peredana Vspadok ,Tomu Komu Peredano Svyashchennu Vladu.

Konstitutsiya (Korolya) Peredana Vspadok ,Tomu Komu Peredano Svyashchennu Vladu.
Konstitutsiya (Korolya) Peredana Vspadok ,Tomu Komu Peredano Svyashchennu Vladu.

Службова Примітка .

Службова Примітка . Закон щодо ставлення до близького і далекого родича.

- Тож майте на увазі , що для такого Наддержавного Верховного Голови ,який Між-Обласний є актуальним не матеріальні речі ,любої людини в дома чи її особисті фінанси ,але зовсім немає значення скільки вона має на баласі коштів.

- Про любого близького чи далекого родича в Законі немає сказано ,що він являється значущою чи особливою персоною серед всіх і він до нього не повинен казати до родича : мій пане ,мій господине .

- А якщо він покликав і запросив ,щоб він обіймав ту посаду ,то він так само ,як і до всіх відноситься нормально з прийнятною культурою.

- Ти працюєш ,як і всі згідно графіку ,тобі заробітну оплату таку саму дають ,як і всім начальникам, директорам та іншим працівникам .

- Мені всі повинні приносити пожиток і так само я на підставі Закону стягую із твоє зарплати податок .

- Один є особливий привілей для тебе , що я можу простити твою помилку ,навіть якщо ти і нехотів її допустити а вона вийшла автоматично ,зрозумів ,бо що стосується посади, то там є написано для всіх ,так само .

- Бо якщо ти щось говориш не те, чи робиш не те що потрібно ,то тобі можуть дати зауваження ,тобто докорити , зрозумів і відсоронити можуть на 1-2 тижні від виконання своїх Службових Обов’язків ,якщо я схвалю .

Всім привіт !

"Світова Досконала Конституція (Міжнародний Закон) .

"Світова Досконала Конституція (Міжнародний Закон) .
"Світова Досконала Конституція (Міжнародний Закон) ,який основою Наддержавної Міжнародної Королівської Служби"Ось підстава доказу із статті Конституції України про юридичний договір із "Державною Службою" .

" Міжнародний Організаційний Стандарт ".

" Міжнародний  Організаційний Стандарт ".
" Міжнародний Організаційний Стандарт ".

Автор "Інтелектуальний виробник":

Автор "Інтелектуальний Творчий Виробник": Наддержавна Міжнародна Королівська Служба .

"Світова Досконала Конституція (Міжнародний Закон) .

"Світова Досконала Конституція (Міжнародний Закон) ,який основою Наддержавної Міжнародної Королівської Служби".

Ось підстава доказу із статті Конституції України про юридичний договір із "Державною Службою" .

"Спеціального Свідоцтва" 468 від 19.11.2015р.Міністерства Юстиції України м.Києва від Державного Департаменту Реєстраційної Служби" ось "Стаття 9. Чинні (Міжнародні Договори), згода на обов'язковість яких надана Верховною Радою України, є частиною національного законодавства України.

Укладенняч (Міжнародних Договорів), які суперечать Конституції України, можливе лише після внесення відповідних змін до Конституції України .

Ось важливі статті із державної Конституції України .

Стаття 15. Суспільне життя в Україні ґрунтується на засадах політичної, економічної та ідеологічної багатоманітності. Держава гарантує свободу політичної діяльності, не забороненої Конституцією і законами України.

Стаття 18. Зовнішньополітична діяльність України спрямована на забезпечення її національних інтересів і безпеки шляхом підтримання мирного і взаємовигідного співробітництва з членами (Міжнародного Співтовариства) за загальновизнаними принципами і нормами (Міжнародного Права).

Стаття 34. Кожному гарантується право на свободу думки і слова, на вільне вираження своїх поглядів і переконань.

Кожен має право вільно збирати, зберігати, використовувати і поширювати інформацію усно, письмово або в інший спосіб - на свій вибір.

Korol Vakaruk,Замок Ужгородський .

Korol Vakaruk,Замок Ужгородський .
© 2006-2099. Мій Замок-Фортеця,Палац Королівський. Всі права захищено. Автор Наддержавна Королівська Служба . Цей Королівський Замок в м.Ужгороді,по вул.Капітульна 33 є у власності Наддержавного Верховного Голови Вакарук Володимира. Наддержавний Король в Центральній Європі буде ,випускати, друкувати гроші "обіг - емісія".

Ужгородський Наддержавний Королівський Замок

- - Mii Zamok-Fortetsia,Palats Korolivskyi.

- - Vsi prava zakhyshcheno.Uvaha Nadderzhavnyi Korol Vakaruk Volodymyr ...

- - Tsei Korolivskyi Zamok v m.Uzhhorodi,po vul.Kapitulna 33 ye u vlasnosti Nadderzhavnoho Verkhovnoho Holovy Vakaruk Volodymyra.

- http://uzhgorodcastle.com/?page_id=545 (ось дивись)

"(Також отримав офіційного листа на абоненську скриньку 24 про підтвердженя реєстрації)" .

"(Також отримав офіційного листа на абоненську скриньку 24 про підтвердженя реєстрації)" .
"Дивись Службові Новини"...Мій Законний Публічний Розпорядок Праці на Січень,Лютий ,також у Ромунському-Словацькому районі.

"Службові Новини" Грудень,2016 рік.

"Службові Новини" Грудень,2016 рік.

Початок службової роботи у Державній Районній - Обласній Раді ,біля кабінету Голови Районної Ради Дана Василія Івановича,3 поверх. Субота, Неділя вихідний. Початок роботи понеділок з 10.00 ранку Голови,Сільського, Районного,та Обласного ...

Інформація прийнята і затверджена Наддержавним Верховним Монархом Головою , у Філії Наддержавної Королівської Служби у місті Приємна Прага ,стара назва Рах...

30.01.2017рік

Дивись Контакти.

Дивись Контакти.
Дивись Контакти.

«Королівська Постанова» щодо прийому на роботу !

«Королівська Постанова» щодо прийому на роботу !

Щодо 2-6 осіб офіційного легального прийому в Наддержавну Між. Королівську Службу у Ромунсько - Словацький район ,недалеко 2-3 км від міні - Автовокзалу в смт.Солотвино поряд є старий ринок і Автозаправка ,то їх приймаю у Районній чи Обласній Раді у кабінеті чи біля кабінету Голови Районної чи Обласної Ради .

® «™ Політично Між. Королівський Сайт ». Це насправді тоді 2000 тисячі літ назад виглядав жид народ

® «™ Політично Між. Королівський Сайт ». Це насправді тоді 2000 тисячі літ назад виглядав жид народ
Це насправді було 2000 тисячі літ назад, так виглядав жид народжений Монарх Небесного Уряду від Бога Отця Небесного .Так ,як різні художники його на картинах змальовують кумедним-страшним і вони це назвали ікони (образи),то вони змальовують його в карикатурі в жанрі комікса , тобто домальвують його тріхи страшним ,то уже несправжній вигляд людського обліку.

Автор "Інтелектуальний виробник":

Avtor "Intelektualniy virobnik": Vakaruk Volodimir .

® «™ Politichno Mizh. Korolivskiy Bloger ».

© 2006 - 2099 - ISO-2005.

POGODA SHCHODENNA NA ZAKARPATTI!!

"Knopki perehodu v sotsialni merezhi".Мене можна знайти в цих соціальних мережах.

Автостоп - зупинись.

Автостоп - зупинись.

Службове фото ...

Службове фото ...
Службове фото ...

Державна Обласна Рада .(клікай на фотобанер).

Державна Обласна Рада .(клікай на фотобанер).
Державна Обласна Рада .(клікай на фотобанер).

Пошук інформації в (Міжнародному Блогері) .

© "Якщо ви помічаєте багато помилок ,прохання дзвоніть у Службу Гасіння або виправте...

©  "Якщо  ви помічаєте багато помилок ,прохання дзвоніть у  Службу  Гасіння або виправте...
© "Якщо ви побачили помилку ,прохання дзвоніть у (Службу Гасіння) . Дозволяю виправити самостійно та безкоштовно , аххааа"

środa, 18 września 2013

Творець тобто засновник,представник,організатор,об'єднувачь,відновлювач досконалого точного міркування ,навчання, традицій ,передань ранної апостолської церкви 1 століття від Іонна до церкви Ісуса Хреста Святих Останніх Днів !!!Я  Творець тобто засновник,представник,організатор,об'єднувачь,відновлювач  досконалого точного міркування  ,навчання, традицій ,передань  ранної апостолської церкви 1 століття  від Іонна  до церкви Ісуса Хреста Святих Останніх Днів 21 століття  Вакаруком Володимиром ,який  є  засновник  Міжнародної  Досконалої  Найвищої  Академії  Політики,Релігії ,Бізнесу ,Психології ,Досканалого  маркетингу і економіки  з 1999 року і  на початку  2006 я  почав  припиняти  війни ,дебати,суперечки   навколо релігій  і політики і зумів  досконалим методом  об'єднати  в спільну  дружбу,мир ,розуміння  країни і релігії  в Європі .Ось  основним завданням  є в мене 
1 Петра 3:8
Нарешті ж, будьте (всі однодумні), спочутливі, братолюбні, милосердні, покірливі.

 2 до Коринтян 13:11 А накінець, браття, радійте, (удосконалюйтесь), тіштеся, (будьте однодумні), майте мир, і Бог любови та миру буде з вами!

1 Тимофія 4:6 вірш 
Як будеш оце подавати братам, то будеш ти добрий служитель Христа Ісуса, годований словами віри та (доброї науки), що за нею слідом ти пішов.Цурайся нечистих та бабських байок, а вправляйся в благочесті.

2 Тимофія 2:14-16
Нагадуй про це й заклинай перед Богом, щоб не (сперечались словами), бо нінащо воно, хіба слухачам на руїну.Силкуйся поставити себе перед Богом гідним, працівником бездоганним, що (вірно навчає науки правди).Стережися ж базікань марних, бо вони ще більше провадять до безбожности,

__________________________________________________
1) Джон Вікліф (Вікліф) (англ. John Wycliffe, Wyclif, Wycliff, Wickliffe; 1320 або 1324 - 31 грудня 1384) - англійський богослов, професор Оксфордського університету, засновник вчення вікліфістов, згодом перетворився на народний рух лоллардов, засновник ,творець реформатор і попередник протестантизму. Перший перекладач Біблії на среднеанглийску мову.2) Мартін Лютер (нім. Martin Luther [maʁtin lʊtɐ]; 10 листопада 1483, Айслебен, Саксонія - 18 лютого 1546, там же) - християнський богослов, ініціатор Реформації, перекладач Біблії на німецьку мову. Його ім'ям названо один з напрямків протестантизму.3) Жан Кальвін (фр. Jean Calvin, ср-франц. Jean Cauvin, лат. Ioannes Calvinus; 10 липня 1509, Нуайон - 27 травня 1564, Женева) - французький богослов, реформатор церкви, засновник кальвінізму.4) Ульріх Цвінглі (нім. Ulrich Zwingli; 1 січня 1484, Вільдхаус, кантон Санкт-Галлен - 11 жовтня 1531, Каппель-на-Альбісу, кантон Цюріх) - швейцарський реформатор церкви, християнський гуманіст і філософ.
Загинув у битві при Каппель.
Перебував під впливом філософії стоїків і платонізму епохи Відродження (особливо під впливом Фічино). Згідно з його світоглядом, Бог - «вище благо»; через провидіння він маніфестує себе завжди і всюди.5) Ян Гус (чеськ. Jan Hus [jan ɦus]; 1369 [1], Гусінец, Богемія - 6 липня 1415, Констанц, Баден) - національний герой чеського народу, проповідник, мислитель, ідеолог чеської Реформації. Був священиком і деякий час ректором Празького університету. 6 липня 1415 в Констанці був спалений разом зі своїми працями. Страта Гуса викликала гуситські війни (1419-1434).6) Генріх VIII Тюдор ( англ. Henry VIII ; 28 червня 1491 , Грінвіч - 28 січень 1547 Лондон) - король Англії з 22 квітня 1509, син і спадкоємець короля Англії Генріха VII , другий англійський монарх з династії Тюдорів . За згодою Римської католицької церкви , англійські королі іменувалися також «Повелитель Ірландії » , проте в 1541 році , на вимогу відлученого від католицької церкви Генріха VIII , ірландський парламент наділив його титулом «Король Ірландії ». Освічений і обдарований , Генріх правил як представник європейського абсолютизму , до кінця царювання жорстко переслідував своїх дійсних і уявних політичних опонентів. У пізні роки страждав від зайвої ваги та інших проблем зі здоров'ям. Генріх VIII найбільше відомий Англійської Реформацією , що зробило Англію в більшості своїй протестантській нацією ; і незвичайним для християнина числом шлюбів - всього у короля було 6 дружин , з яких з двома він розлучився , а двох стратив за звинуваченням у зраді. Король прагнув справити на світ спадкоємця чоловічої статі для консолідації влади династії Тюдорів . Розлучення Генріха VIII з його першою дружиною , Катериною Арагонською , спричинив за собою відлучення короля від католицької церкви і ряд церковних реформ в Англії , коли англіканська церква відокремилася від римської католицької . Крім того , постійна зміна дружин і фавориток короля і церковна реформація виявилися серйозною ареною для політичної боротьби і привели до ряду страт політичних діячів , серед яких був , наприклад , Томас Мор .7) Джон Уеслі (17 червня 1703 - 2 березня 1791) - англійський протестантський проповідник і засновник (спільно з Джорджем Уайтфільдом (1714-1770)) методизму. Він увійшов в історію Церкви як класик і натхненник ревівалізма - реформації життя, а не навчання, так як його діяльність була спрямована на підняття духовного і морального рівня церкви, а не на перебудову богословського вчення.8)  Микола Коперник (пол. Mikołaj Kopernik, ньому. Nikolaus Kopernikus, лат. Nicolaus Copernicus; 19 лютого 1473, Торунь - 24 травня 1543, Фромборк) - польський астроном, математик, механік, економіст, канонік епохи Ренесансу. Найбільш відомий як автор геліоцентричної системи світу, що поклала початок першої наукової революції.9)  Йоганн Генсфляйш цур Ладен цум Гутенберг (нім. Johannes Gensfleisch zur Laden zum Gutenberg; між 1397 і 1400, Майнц - 3 лютого 1468, Майнц) - німецький ювелір і винахідник. У середині 1440-х років створив європейський спосіб книгодрукування рухомими літерами, що поширився по всьому світу.

10) Джон Нокс (англ. John Knox; ок. 1510-24 листопада 1572) - найбільший шотландський релігійний реформатор XVI століття, що заклав основи пресвітеріанської церкви.11) Карл V Габсбург (лат. Carolus V, нід. Karel V, ньому. Karl V., фр. Charles V; 24 лютого 1500, Гент, Фландрія - 21 вересень 1558, Юсте, Естремадура) - король Німеччини (римський король) з 28 Червень 1519 по 1520 роки, імператор Священної Римської імперії з 1520 року (коронований 24 лютого 1530 в Болоньї папою римським Климентом VII), король Іспанії (Кастилії і Арагона) під ім'ям Карл I (ісп. Carlos I) з 23 січня 1516. Найбільший державний діяч Європи першої половини XVI століття, який зробив найбільший внесок в історію серед правителів того часу. [1] [2] Карл V - остання людина, коли-небудь формально проголошений римським імператором, він же - остання людина, що відсвяткував у Римі тріумф.12) Філіп Меланхтон (нім. Philipp Melanchton; 16 лютого 1497, Бреттен (нині - федеральна земля Баден-Вюртемберг) - 19 квітня 1560, Віттенберг (нині - федеральна земля Саксонія-Ангальт) - німецький гуманіст, теолог і педагог, євангелічний реформатор, систематизатор лютеранської теології, сподвижник Лютера.13) Філон Олександрійський (Філон Іудейський, Philon Alexandreos; ок. 25 до н. Е.., Олександрія - бл. 50 н. Е..) - Видатний представник єврейського еллінізму, центром якого була Олександрія, богослов, апологет юдейства і релігійний мислитель, що зробив великий вплив на подальший богослов'я своїм екзегетіческіе методом і своїм вченням про Логос.

14) Тіберій Юлій Цезар Август (лат. Tiberius Julius Caesar Augustus; уроджений Тиберій Клавдій Нерон, лат. Tiberius Claudius Nero, 42 рік до н. Е.-37 рік н. Е..) - Другий римський імператор (з 14 року) з династії Юліїв -Клавдіїв. Згідно Біблії , саме в його правління був розіп'ятий Ісус Христос. Також великий понтифік (з 15 року), багаторазовий консул (13 і 7 роки до н. Е.., 18, ​​21 і 31 роки), багаторазовий трибун (щорічно з 6 року до н. Е.. По 37 рік, крім періоду з 1 року до н. е.. по 3 рік н. е..). Повний титул до моменту смерті: Tiberius Caesar Divi Augusti filius Augustus, Pontifex Maximus, Tribuniciae potestatis XXXIIX, Imperator VIII, Consul V - Тиберій Цезар Август, син Божественного Августа, Великий Понтифік, наділений владою народного трибуна 38 разів, імператор 8 разів, консул 5 разів.


15) У християнському переказі Нерон вважається першим державним організатором гонінь на християн і страт апостолів Петра і Павла. Про переслідування християн за правління Нерона повідомляють світські історичні джерела. Тацит писав, що після пожежі 64 року імператор влаштував масові страти в Римі.
Інший історик, Светоній також згадує покарання християн, хоча зводить це в похвалу Нерону і не пов'язує з пожежею . За раннім християнським джерелам, Нерон був першим гонителем християн. Тертуліан (бл. 155-230):
Візьміть запису про ваше минуле: ви знайдете, що Нерон був першим, хто став переслідувати наше вчення ...
     - Апологетика
Цю ж версію продовжили й інші церковні письменники, такі як Лактанций (Про смерть гонителів. II, 5-6) і Сульпіцій Північ (Хроніка II.28.3).
З гоніннями пов'язано і переказ про стратах апостолів Петра і Павла. Апокрифічні «Діяння Петра» (бл. 200 р.) говорять, що Петро був розіпнутий вниз головою в Римі під час правління Нерона, але без його відома. Єпископ Євсевій Кесарійський (бл. 275-339) писав, що Павло був обезголовлений в Римі за Нерона . У IV столітті ряд письменників вже констатують, що Нерон вбив Петра і Павла . Також деякі ранні християни вірили, що Нерон не помер або що він воскресне і буде Антихристом .

16)  Гай Светоній Транквілл (лат. Gaius Suetonius Tranquillus; близько 70 року н. Е.. - Після 122 року н. Е..) - Давньоримський письменник, історик, вчений-енциклопедист, особистий секретар імператора Адріана, найбільш відомий збіркою біографій «Життя дванадцяти цезарів» латинською мовою. Інші твори Светонія збереглися лише фрагментарно.

17) Євсевій Кесарійський (бл. 263-340) - римський історик, батько церковної історії. До створення його «Церковної історії» твір на подібну тему склав Гегесіпп, але від нього збереглося тільки назва. Жив у Кесарії.

18)  Царь  Соломон (др.-євр. שְׁלֹמֹה, Шломо; грец. Σαλωμών, Σολωμών в Септуагінті; лат. Solomon в Вульгаті; араб. سليمان Сулейман в Корані) - третій єврейський цар, легендарний правитель об'єднаного Ізраїльського царства в 965-928 до н . е.., в період його найвищого розквіту. Син царя Давида і Беер-Шеви (Бат-Шеви), його співправитель в 967-965 до н. е.. Під час правління Соломона в Єрусалимі був побудований Єрусалимський Храм - головна святиня іудаїзму. Традиційно вважається автором «Книги Проповідника», книги «Пісня пісень Соломона», «Книги Приповістей Соломонових», а також деяких псалмів .

19)  Публій (або Гай) Корнелій Тацит  (лат. Publius Cornelius Tacitus або Gaius Cornelius Tacitus; середина 50-х - бл. 120 року) - давньоримський історик, один з найвідоміших письменників античності, автор трьох невеликих творів Агрікола», «Німеччина», «Діалог про ораторів ») і двох великих історичних праць (« Історія »та« Аннали »).
У молодості Тацит поєднував кар'єру судового оратора з політичною діяльністю, став сенатором, а в 97 році добився вищої магістратури консула. Досягнувши вершин політичної кар'єри, Тацит власні очі спостерігав свавілля імператорів і раболіпство сенату.

20)  Яків, «брат Господній», Яків Молодший, Яків Праведний - один з 70 апостолів Христа, вшановується як перший єпископ Єрусалиму. Страчений близько 62 року в Єрусалимі іудеями.
Якова називали «братом Господнім», і це інтерпретується по-різному. Рідним братом Ісуса з догматичних міркувань він зазвичай не зізнається. Найбільш поширеною в християнстві є версія, що він був двоюрідним братом Ісуса (тим самим його ототожнюють з Яковом Алфеєвим). Інша версія - що він був сином Йосифа, які народилися до його заручин з Дівою Марією, тобто Ісусу Христу він припадає зведеним братом. Під час служіння Ісуса Яків за свідченням Євангелій (Мк.3: 21; Ін.7: 5) не визнавав його Месією.

21)  Йосип Флавій (лат. Josephus Flavius ​​, при народженні Йосеф бен Матітьяху ( Йосип , син Маттітії ) , євр. יוסף בן מתתיהו ; ок . 37 - бл. 100 ) - знаменитий єврейський історик і воєначальник . Йосип Флавій відомий дійшли до нас грецькою мовою працями - «Іудейська війна» ( про повстання 66-71 років ) і « Іудейські стародавності » (де викладена історія євреїв від створення світу до Іудейської війни). Як і трактат «Проти Апіона » , вони мали на меті ознайомити античний світ з історією та культурою євреїв і розвінчати стійкі упередження проти цього народа.Іосіф Флавій народився в перший рік царювання Гая Калігули , тобто в 37 році. По батькові він належав до знатного священицького роду (був священиком «першої череди » ) , а його мати походила з царського роду Хасмонеев - Маккавеїв . ( Що , на перший погляд , суперечить вавилонського Талмуду Бава Батра 3б , де говориться , що з роду Хасмонеев не залишилося нікого . Однак , це лише позірна протиріччя , бо царські і священицькі титули успадковуються у євреїв виключно по чоловічій лінії ) . Йосип отримав гарну освіту - як єврейську , так і грецьке. У віці 19 років приєднався до фарисеїв . У 26 років (близько 64 року) їздив до Риму в якості захисника декількох знатних євреїв , звинувачених прокуратором Феліксом і відправлених в ланцюгах до Риму. Тут Йосип , завдяки єврею Алігуру , придворному акторові Нерона , познайомився з дружиною Нерона Поппея і через неї домігся для цих євреїв звільнення .


Філон Олександрійський (Філон Іудейський, Philon Alexandreos; ок. 25 до н. Е.., Олександрія - бл. 50 н. Е..) - Видатний представник єврейського еллінізму, центром якого була Олександрія, богослов, апологет юдейства і релігійний мислитель, що зробив великий вплив на подальший богослов'я своїм екзегетіческіе методом і своїм вченням про Логос.

22) Тіберій Юлій Цезар Август (лат. Tiberius Julius Caesar Augustus; уроджений Тиберій Клавдій Нерон, лат. Tiberius Claudius Nero, 42 рік до н. Е.-37 рік н. Е..) - Другий римський імператор (з 14 року) з династії Юліїв -Клавдіїв. Згідно Біблії , саме в його правління був розіп'ятий Ісус Христос. Також великий понтифік (з 15 року), багаторазовий консул (13 і 7 роки до н. Е.., 18, ​​21 і 31 роки), багаторазовий трибун (щорічно з 6 року до н. Е.. По 37 рік, крім періоду з 1 року до н. е.. по 3 рік н. е..). Повний титул до моменту смерті: Tiberius Caesar Divi Augusti filius Augustus, Pontifex Maximus, Tribuniciae potestatis XXXIIX, Imperator VIII, Consul V - Тиберій Цезар Август, син Божественного Августа, Великий Понтифік, наділений владою народного трибуна 38 разів, імператор 8 разів, консул 5 разів.
У християнському переказі Нерон вважається першим державним організатором гонінь на християн і страт апостолів Петра і Павла. Про переслідування християн за правління Нерона повідомляють світські історичні джерела. Тацит писав, що після пожежі 64 року імператор влаштував масові страти в Римі.
Інший історик, Светоній також згадує покарання християн, хоча зводить це в похвалу Нерону і не пов'язує з пожежею . За раннім християнським джерелам, Нерон був першим гонителем християн. Тертуліан (бл. 155-230):
Візьміть запису про ваше минуле: ви знайдете, що Нерон був першим, хто став переслідувати наше вчення ...
     - Апологетика
Цю ж версію продовжили й інші церковні письменники, такі як Лактанций (Про смерть гонителів. II, 5-6) і Сульпіцій Північ (Хроніка II.28.3).
З гоніннями пов'язано і переказ про стратах апостолів Петра і Павла. Апокрифічні «Діяння Петра» (бл. 200 р.) говорять, що Петро був розіпнутий вниз головою в Римі під час правління Нерона, але без його відома. Єпископ Євсевій Кесарійський (бл. 275-339) писав, що Павло був обезголовлений в Римі за Нерона . У IV столітті ряд письменників вже констатують, що Нерон вбив Петра і Павла.
Також деякі ранні християни вірили, що Нерон не помер або що він воскресне і буде Антихристом .

Гай Светоній Транквілл (лат. Gaius Suetonius Tranquillus; близько 70 року н. Е.. - Після 122 року н. Е..) - Давньоримський письменник, історик, вчений-енциклопедист, особистий секретар імператора Адріана, найбільш відомий збіркою біографій «Життя дванадцяти цезарів» латинською мовою. Інші твори Светонія збереглися лише фрагментарно.

23)  Євсевій Кесарійський (бл. 263-340) - римський історик, батько церковної історії. До створення його «Церковної історії» твір на подібну тему склав Гегесіпп, але від нього збереглося тільки назва. Жив у Кесарії.