Законі офіційні Новини на 2016 рік ,про (випуск банкнот) Королівським "Віп" Банком валюти ...

Законі офіційні Новини на 2016 рік ,про (випуск банкнот) Королівським "Віп" Банком валюти ...
Законі офіційні Новини на 2016 рік ,про (випуск банкнот) Наддержавним Королівським "Віп" Банком, валюти наз.(зелені) ,які будуть пущені в обіг по магазинах України,Румунії і т.д. Згідно Міжнародного Закону Королівської Міжнародної Служби за гривню,можна буде купити лише продукти харчування а за зелені купити тільки побутову техніку ,одяг та взуття. Новини є точні і правдиві...Ось така буде Політика ."Службові Новини" Грудень,2016 рік,моє фото де я у Державній Районній Раді нова назва міста "Приємна Прага" ,біля кабінету Голови районної Ради Дана Василія Івановича, помічника .Це не спонсорська реклама ...

Золота (Корона) Короля з 12-19 століття !!

Золота (Корона) Короля з 12-19 століття !!
Золота (Корона) в Короля на голові з 12-19 століття . Коронування , помазання святою олією саме Божим священослужителем,було важливим обрядом для Монарха - Лорда. Корона на голові є символом влади над народом .

Походження слова «Цар», «Король» .

Походження слова «Цар», «Король» .

- Багато людей знають та чули про таке слово як ( Корона) ,яка була в (Царя Монарха). Єврейське слово (Цар ) (Tsar) воно так читається і перекладається на українську і російську мову .

- А чому є перекладено на укр.і російську Цар та Король в історії України , а це слово близнюком Король воно іноземне чи іншомовне . В історії Рима країна Італія з 4 столітті є присутнє слово Король а не Цар ,воно читається на латині ,так само ,як і на українській і російській мові .

- Якщо слово Цар в Біблії в Новому Заповіті в грецькій мові перекладається і звучить зовсім по іншому а не Король ,то у Короля була на голові золота Корона і саме від цього виникло це слово Король ,ось і ми вже знаєм походження і утворення цього Римо- латинського слова .

- У польській Біблії ,чеській,словацькій ,італьянській ,іспанській є лише Кроль,Краль,Король …Так само в Закарпатських Карпатах є свій старий місцевий діалект (суржик) ,наприклад : на сигариту вони кажуть дзиґарик ,на картоплю кажуть ріпа,крумплі ,на штани ще кажуть гачі ,на крушку кажуть горще ,на тарілку кажуть танжер,на сковорідку кажуть не всі люди пательня ,на сірники кажуть сіркачі і т.д. Одна і така сама річ але може звучати по іншому це іншомовні слова близнюки .

Затверджено Державним Міністерством Освіти та Наддержавним Королівством Міністерства Точності і Освіти 20.09.2017 рік

"Nadderzhavnyi Verkhovnyi Monarkh (Korol)''

"Nadderzhavnyi Verkhovnyi Monarkh (Korol)'',iakyi ye Holovoiu - Sluzhby, vin ye Nadderzhavnyi "Verkhovnyi Volodar" svoiei "Nadderzhavnoi Inozemnoi Korolivskoi Sluzhby".

- ™ (Kraina - derzhava"Pryiemnyi Lord) ".

- ® Mala -"Tsentralna Yevropa" .

© 2006-2099 . (Lehalnyy Bloher).

Точна інформація щодо транслітерації ,про латинські (латинь) букв .

Точна інформація щодо транслітерації ,про латинські (латинь) букви .

· Транслітерація з української на європейську згідно з Постановою Кабінету Міністрів України від 27 січня 2010 р. N 55 «Про впорядкування транслітерації українського алфавіту латиницею» (чинна).

Повний текст постанови:

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 27 січня 2010 р. N 55
Київ

Про впорядкування транслітерації
українського алфавіту латиницею

{ Із змінами, внесеними згідно з Постановами КМ

N 185 ( 185-2013-п ) від 13.03.2013

N 415 ( 415-2013-п ) від 12.06.2013 }

З метою впорядкування транслітерації українського алфавіту латиницею Кабінет Міністрів України постановляє:

1. Затвердити таблицю транслітерації українського алфавіту латиницею, що додається.

2. Внести до постанов Кабінету Міністрів України від 31 березня 1995 р. N 231 (231-95-п) "Про затвердження Правил оформлення і видачі паспорта громадянина України для виїзду за кордон і проїзного документа дитини, їх тимчасового затримання та вилучення" (ЗП України, 1995 р., N 6, ст. 158; Офіційний вісник України, 2007 р., N 48, ст. 1963) і від 27 листопада 1998 р. N 1873 (1873-98-п) "Про затвердження Порядку оформлення, видачі, повернення, зберігання і знищення дипломатичних та службових паспортів України" (Офіційний вісник України, 1998 р., N 48, ст. 1752) зміни, що додаються.

Прем'єр-міністр України
Інд. 33Ю. ТИМОШЕНКО

ЗАТВЕРДЖЕНО
постановою Кабінету Міністрів України
від 27 січня 2010 р. N 55

· - На підставі Наддержавного Закону його Королівської Служби ,і Міжнародного Права затверджую законність євро-латині , це (словянська мова) ,як нашу рідну, ,приємну мову в нашій країні ,в якій ми мешкаєм .

· - Затверджено постановою "Наддержавної Королівської Служби", Малої Центральної Європи, країни "Приємний Лорд" 8 вересня ,2017 рік

** Увага ! ** - Тут моя запланована пряма трансляція - онлайн .

** Увага ! ** - Тут моя запланована пряма трансляція - онлайн .
"Трансляція може здійснюватися ",тільки у зареєстрованих абонентів (Гугл - плюс ) де є запрошення до спілкування через (веб - камеру та навушники з чатом ).

ЛЕГАЛЬНИЙ КОРОЛЯ САЙТ.

ЛЕГАЛЬНИЙ КОРОЛЯ САЙТ.

2. Дивись « Контакти» на цьому Королівському Cайті .

1. ® Ofitsiyniy Korolya Sayt http://korolivska-sluzhba.ukit.me/# «klikay na silku»

2. Дивись « Контакти» на цьому Королівському Cайті .

Червона стрілка ,акцентування .

Червона стрілка ,акцентування .
Червона стрілка ,підкреслення уваги.

Стягування Наддержавного Церковного Податку 10 грн,щомісяця із зарплат,пенсій ,бізнесменів ...

Стягування Наддержавного Церковного Податку 10 грн,щомісяця із зарплат,пенсій ,бізнесменів ...
Всезагальний (обов'язковий ) щомісячний "Наддержавний Двоєдиний Податок + Церковна (Данина)", яка є зовсім мізерна в місяць, стягуватися буде з народу це - зарплат,пенсій , бізнес тільки в мій банківський рахунок , це - "Наддержавний Королівський Фонд" на Закарпатті .Коштами ніхто незможе користуватися ,чи особисто розприділяти ,тільки сам Наддержавний Монарх ,керувати буде у своєму офісі ,якщо банкір буде мати завдання ,тільки під моїм пильним спостереженням буде виконуватись доручене завдання . Це мій основний легальний прибуток із Церковних Громад в UA .

Тут у Карпатах знаходиться Районна Філія - Представництво №3,Наддержавної Королівської Служби. "Обл

Тут у Карпатах знаходиться Районна Філія - Представництво №3,Наддержавної Королівської Служби. "Обл
Тут у Карпатах знаходиться Районна Філія - Представництво №3,Наддержавної Королівської Служби. "Обласне Головне Представництво " №1 знаходиться в м.Ужгород .

Гарний квітковий натюрморт !!

Гарний квітковий натюрморт !!

- (Onlain Pres-Sluzhba) Nadderzhavnoi Korolivskoi Sluzhby povidomliaie...

- (Onlain Pres-Sluzhba) Nadderzhavnoi Korolivskoi Sluzhby povidomliaie...
- (Onlain Pres-Sluzhba) Nadderzhavnoi Korolivskoi Sluzhby povidomliaie, shcho vid pochatku sela (Bila-Tserkva Zakarpatska Obl.) ta azh do kintsia (Chopa) - tsia Derzhava ne ye Zakarpatska Ukraina z 2017r. serpnia misiatsia . - Informuiem nastupne, shcho vzahalnomu tsia Oblast ye malenka kraina-derzhava nazvana bukvalno (Pryiemnyi Lord) .

Інша Держава!

" Вітає вас Наддержавний Верховний Голова Вакарук Володимир"!

- (Он-лайн Прес-Служба) Наддержавної Королівської Служби повідомляє, що від початку села (Біла-Церква Закарпатська Обл.) та аж до кінця (Чопа) - ця Держава не є Закарпатська Україна з 2017р. серпня місяця .
- Інформуємо наступне, що в загальному ця Область є маленька
(країна-держава) названа буквально (Приємний Лорд) .
- Оскільки є давно такі держави ,які ще були у 2006р. вони є
(маленькі країни) за площею і населенням, та навіть немає (півмільйона),також інші, від один до трьох чи п’яти міліонів населення. Ось такі як (Андора),(Мальта),(Ліван),(Люксембург),(Монако), (Ліхтенштейн),(Йорданія),(Кіпр),(Сан-Марино),(Ватикан).
- Це означає,що офіційно Закарпатську Область ,відокремлено тобто відєднано від України назавжди в цьому в 2017 році . А пізніше публічно,буде легально приєднано до Тячева , місто старий Рахів з районом, щоб він був в складі території цієї держави.
- Паспорт України діє на території цієї Держави (Приємний Лорд) рівно 3 місяці 90 днів,опісля нелегали повинні покинути цю країну на місяць. Якщо немає докору,зауваження,то знову можуть впустити в цю маленьку країну і через 2 роки він може стати повноправним громадянином цієї країни ,та йому після реєстрації видають Паспорт громадянина країни .
- Офіційним листом буде надіслано повідомлення Адміністрації Глави Держави Порошенку Петру Олексійовичу, та його заступникам з Кабінетом Міністрів,про це вони будуть обговорювати також домовившись про офіційну зустріч .
- Найбільшим містом в цій країні є Ужгород ,та місто мале (Любима Церква) також м. Приємна Церква,також місто Красива Прага ,замість Хуст. Офіційна мова євро-латинь ,(слов'янська) мова де літери є латинські ,мова схожа буде до Української, Польської,Чеської.

Хліб всьому Голова .

Хліб всьому Голова .
Хліб всьому Голова .

(Заходь клікаючи на банер).

(Заходь клікаючи на банер).
Купивши обов'язкового цей товар ти повір ,що прийде до тебе добробут,благо. Надійний Екслюзивний Виробник. Виробництво «Цар Пласт» налаштоване на виготовлення поліетиленових пакетів, мішків, різних поліетиленових плівок та інших виробів з поліетилену.(Заходь клікаючи на банер)..

Офіційний Персональний Сайт Петра Порошенка (клікай на фото)

Офіційний Персональний Сайт Петра Порошенка (клікай на фото)
Офіційний Персональний Сайт "Монарха Київ- Ради" Петра Порошенка (клікай на фото). < Літні Службові Новини від Наддержавної Королівської Служби , про офіційне легальне запрошення ,яке відбудеться в Центральній Європі в Службовому сесійному залі рукопокладаня , освячення ,помазання особи на Короля >.

Ось така буде "Службова Сесія" за круглим столом в Наддержавному Королівському Парламенті .

Ось така буде "Службова Сесія" за круглим столом в Наддержавному Королівському Парламенті .
Ось така буде "Службова Сесія" за круглим столом в Наддержавному Королівському Парламенті.

Королівська Постанова – План, щодо прийому на роботу .

Королівська Постанова – План, щодо прийому на роботу .

Акцентую щодо членства, що я нікому не рідний чи двоюрідний брат ,кажу всім Церквам , а тільки можу бути Наддержавний Верховний Голова ,також не є член ніякої Організації і не можу бути згідно Наддержавної Конституції Служби Королівської .

- Основні вимоги : на роботу ніякого Закарпатця у в Королівський Парламент ,Надержавну Між. Королівську Службу у Ромунсько-Словацький район - це за Солотвином поблизу Ромунського міста Сігет - Мармацей не приймаю ,крім декількох мох працівників ,які в мене є зареєстровані . У №1 Філію – Представництво Наддержавної Між. Королівської Служби на роботу буде приймати директор, заступник директора ,начальник і місцевий - політик ,заповнюючи анкету на латинській мові у залі для приймання людей . Чи можна буде прийти в Королівський Парламент ,ні . У Філії – Представництві Наддержавної Між. Королівської Служби на стіні буде монітор ,де буде видна щоденна , он-лайн трансляція Супутникового Телеканалу «Досконале Правління»,де буде видно увесь Парламент із Корольом .Спутниковий Телеканал ,відкритий ,самим Наддержавним Корольом Вакарук Володимиром ,він є у постійній власності «Королівського Парламенту» .

1. Основна Королівська вимога – план, щодо прийому на роботу у Наддержавний Між. Королівський Уряд це – Королівський Парламент .

Найперше заповнення «Службової Анкети» всіх паспортних даних .

- Приймаю тільки із паспортом громадянина держави ,дипломом про закінчення любого навчального заклада ,вік від 25 років, тільки із Румунії,Угорщини ,Словакії ,Чехії і не Американських хлопчиків місіонерів - проповідників .

2. Основна Королівська вимога – план, щодо прийому на роботу у №1 Філію-Представництво Наддержавної Між. Королівської Служби :

- Приймаю тільки із паспортом громадянина Держави Україна ,дипломом про закінчення любого навчального заклада ,вік від 25 років до 60 років, навчання стажування у «Службовому Залі» 2 місяці . Ті кому 69 на роботу не приймаю ,такі особи згідно Закону є на пенсії .У Філії вихідний є субота,неділя,а в Королівському Парламенті ,понеділок вихідний .

Konstitutsiya (Korolya) Peredana Vspadok ,Tomu Komu Peredano Svyashchennu Vladu.

Konstitutsiya (Korolya) Peredana Vspadok ,Tomu Komu Peredano Svyashchennu Vladu.
Konstitutsiya (Korolya) Peredana Vspadok ,Tomu Komu Peredano Svyashchennu Vladu.

Службова Примітка .

Службова Примітка . Закон щодо ставлення до близького і далекого родича.

- Тож майте на увазі , що для такого Наддержавного Верховного Голови ,який Між-Обласний є актуальним не матеріальні речі ,любої людини в дома чи її особисті фінанси ,але зовсім немає значення скільки вона має на баласі коштів.

- Про любого близького чи далекого родича в Законі немає сказано ,що він являється значущою чи особливою персоною серед всіх і він до нього не повинен казати до родича : мій пане ,мій господине .

- А якщо він покликав і запросив ,щоб він обіймав ту посаду ,то він так само ,як і до всіх відноситься нормально з прийнятною культурою.

- Ти працюєш ,як і всі згідно графіку ,тобі заробітну оплату таку саму дають ,як і всім начальникам, директорам та іншим працівникам .

- Мені всі повинні приносити пожиток і так само я на підставі Закону стягую із твоє зарплати податок .

- Один є особливий привілей для тебе , що я можу простити твою помилку ,навіть якщо ти і нехотів її допустити а вона вийшла автоматично ,зрозумів ,бо що стосується посади, то там є написано для всіх ,так само .

- Бо якщо ти щось говориш не те, чи робиш не те що потрібно ,то тобі можуть дати зауваження ,тобто докорити , зрозумів і відсоронити можуть на 1-2 тижні від виконання своїх Службових Обов’язків ,якщо я схвалю .

Всім привіт !

"Світова Досконала Конституція (Міжнародний Закон) .

"Світова Досконала Конституція (Міжнародний Закон) .
"Світова Досконала Конституція (Міжнародний Закон) ,який основою Наддержавної Міжнародної Королівської Служби"Ось підстава доказу із статті Конституції України про юридичний договір із "Державною Службою" .

" Міжнародний Організаційний Стандарт ".

" Міжнародний Організаційний Стандарт ".
" Міжнародний Організаційний Стандарт ".

Автор "Інтелектуальний виробник":

Автор "Інтелектуальний Творчий Виробник": Наддержавна Міжнародна Королівська Служба .

"Світова Досконала Конституція (Міжнародний Закон) .

"Світова Досконала Конституція (Міжнародний Закон) ,який основою Наддержавної Міжнародної Королівської Служби".

Ось підстава доказу із статті Конституції України про юридичний договір із "Державною Службою" .

"Спеціального Свідоцтва" 468 від 19.11.2015р.Міністерства Юстиції України м.Києва від Державного Департаменту Реєстраційної Служби" ось "Стаття 9. Чинні (Міжнародні Договори), згода на обов'язковість яких надана Верховною Радою України, є частиною національного законодавства України.

Укладенняч (Міжнародних Договорів), які суперечать Конституції України, можливе лише після внесення відповідних змін до Конституції України .

Ось важливі статті із державної Конституції України .

Стаття 15. Суспільне життя в Україні ґрунтується на засадах політичної, економічної та ідеологічної багатоманітності. Держава гарантує свободу політичної діяльності, не забороненої Конституцією і законами України.

Стаття 18. Зовнішньополітична діяльність України спрямована на забезпечення її національних інтересів і безпеки шляхом підтримання мирного і взаємовигідного співробітництва з членами (Міжнародного Співтовариства) за загальновизнаними принципами і нормами (Міжнародного Права).

Стаття 34. Кожному гарантується право на свободу думки і слова, на вільне вираження своїх поглядів і переконань.

Кожен має право вільно збирати, зберігати, використовувати і поширювати інформацію усно, письмово або в інший спосіб - на свій вибір.

Korol Vakaruk,Замок Ужгородський .

Korol Vakaruk,Замок Ужгородський .
© 2006-2099. Мій Замок-Фортеця,Палац Королівський. Всі права захищено. Автор Наддержавна Королівська Служба . Цей Королівський Замок в м.Ужгороді,по вул.Капітульна 33 є у власності Наддержавного Верховного Голови Вакарук Володимира. Наддержавний Король в Центральній Європі буде ,випускати, друкувати гроші "обіг - емісія".

Ужгородський Наддержавний Королівський Замок

- - Mii Zamok-Fortetsia,Palats Korolivskyi.

- - Vsi prava zakhyshcheno.Uvaha Nadderzhavnyi Korol Vakaruk Volodymyr ...

- - Tsei Korolivskyi Zamok v m.Uzhhorodi,po vul.Kapitulna 33 ye u vlasnosti Nadderzhavnoho Verkhovnoho Holovy Vakaruk Volodymyra.

- http://uzhgorodcastle.com/?page_id=545 (ось дивись)

"(Також отримав офіційного листа на абоненську скриньку 24 про підтвердженя реєстрації)" .

"(Також отримав офіційного листа на абоненську скриньку 24 про підтвердженя реєстрації)" .
"Дивись Службові Новини"...Мій Законний Публічний Розпорядок Праці на Січень,Лютий ,також у Ромунському-Словацькому районі.

"Службові Новини" Грудень,2016 рік.

"Службові Новини" Грудень,2016 рік.

Початок службової роботи у Державній Районній - Обласній Раді ,біля кабінету Голови Районної Ради Дана Василія Івановича,3 поверх. Субота, Неділя вихідний. Початок роботи понеділок з 10.00 ранку Голови,Сільського, Районного,та Обласного ...

Інформація прийнята і затверджена Наддержавним Верховним Монархом Головою , у Філії Наддержавної Королівської Служби у місті Приємна Прага ,стара назва Рах...

30.01.2017рік

Дивись Контакти.

Дивись Контакти.
Дивись Контакти.

«Королівська Постанова» щодо прийому на роботу !

«Королівська Постанова» щодо прийому на роботу !

Щодо 2-6 осіб офіційного легального прийому в Наддержавну Між. Королівську Службу у Ромунсько - Словацький район ,недалеко 2-3 км від міні - Автовокзалу в смт.Солотвино поряд є старий ринок і Автозаправка ,то їх приймаю у Районній чи Обласній Раді у кабінеті чи біля кабінету Голови Районної чи Обласної Ради .

® «™ Політично Між. Королівський Сайт ». Це насправді тоді 2000 тисячі літ назад виглядав жид народ

® «™ Політично Між. Королівський Сайт ». Це насправді тоді 2000 тисячі літ назад виглядав жид народ
Це насправді було 2000 тисячі літ назад, так виглядав жид народжений Монарх Небесного Уряду від Бога Отця Небесного .Так ,як різні художники його на картинах змальовують кумедним-страшним і вони це назвали ікони (образи),то вони змальовують його в карикатурі в жанрі комікса , тобто домальвують його тріхи страшним ,то уже несправжній вигляд людського обліку.

Автор "Інтелектуальний виробник":

Avtor "Intelektualniy virobnik": Vakaruk Volodimir .

® «™ Politichno Mizh. Korolivskiy Bloger ».

© 2006 - 2099 - ISO-2005.

POGODA SHCHODENNA NA ZAKARPATTI!!

"Knopki perehodu v sotsialni merezhi".Мене можна знайти в цих соціальних мережах.

Автостоп - зупинись.

Автостоп - зупинись.

Службове фото ...

Службове фото ...
Службове фото ...

Державна Обласна Рада .(клікай на фотобанер).

Державна Обласна Рада .(клікай на фотобанер).
Державна Обласна Рада .(клікай на фотобанер).

Пошук інформації в (Міжнародному Блогері) .

© "Якщо ви помічаєте багато помилок ,прохання дзвоніть у Службу Гасіння або виправте...

© "Якщо ви помічаєте багато помилок ,прохання дзвоніть у Службу Гасіння або виправте...
© "Якщо ви побачили помилку ,прохання дзвоніть у (Службу Гасіння) . Дозволяю виправити самостійно та безкоштовно , аххааа"

niedziela, 17 lutego 2013

ТЛУМАЧЕННЯ ЧИ ЗНАЧЕННЯ СЛІВ ПРО ФОРМИ ПРАВЛІННЯ ІЗ ЕНЦЕКЛОПЕДІЇ!!!

ТЛУМАЧЕННЯ  ЧИ  ЗНАЧЕННЯ  СЛІВ ПРО ФОРМИ ПРАВЛІННЯ  ІЗ  ЕНЦЕКЛОПЕДІЇ  ТА ІНШЕ!!!

Що таке Держава? Значення і тлумачення слова derzhava, визначення терміна   1) Держава - (від давньоруського «д'ржа» - могутність, панування) - а) велике потужне незалежне і міцне держава, що володіє великим військовим, економічним і іншим потенціалом і відіграватиме провідну або дуже важливу роль у світовій політиці та міжнародних відносинах, б) емблема влади монарха (царя, короля, імператора і т. д.) у вигляді золотого кулі з короною або хрестом. Історично поняття Д. у першому значенні склалося і отримало ходіння в зв'язку з виділенням «великих Д.» після розгрому Наполеона на початку XIX ст. Тоді до числа таких Д. відносили Англію, Францію, Росію, Пруссію й Австрію; пізніше - також Італію, США та Японію. Сьогодні до числа великих Д. відносять США, Росію, Англію, Францію, Китай, тобто 5 постійних членів Ради Безпеки ООН, а також Німеччину, Індію, Японію та ін Якщо в минулому у нас поняття Д. найчастіше вживалося в негативному плані («імперіалістична Д.», «колоніальна Д.»), то нині цим поняттям зазвичай підкреслюються сила, могутність, розміри, самостійність, стабільність, особливе місце, роль і вплив країни. В останні десятиліття, особливо в зв'язку з затвердженням біполярної моделі світу і «холодної війни», склалося і поширилося поняття «понад Д.», до числа яких відносилися СРСР і США, що володіли вирішальним перевагою сил і очолювали протистоять один одному військово-політичні блоки. У зв'язку з розпадом СРСР і світової соціалістичної системи в світі сьогодні по-різному оцінюються місце і роль Росії. Але і при всьому цьому представляється необгрунтованим виключення її з числа великих Д. на тій підставі, що вона сьогодні переживає серйозну внутрішню кризу і об'єктивно звузилися можливості її впливу на світовий розвиток.
Ось  вам коротка  історія  про  (державних діячів)або (держновладців).
__________________________________________________________
       КОРОТКА  ІСТОРІЯ  ВИНЕКНЕННЯ  МІЛІЦІЇ  ТА ІНШИХ  ПРАВООХОРОННИХ  СТРУКТУР ,ОРГАНІЗАЦІЙ !!!

Українські добровільні міліцейсько-військові формування на початку 20 ст.

Після лютневої демократичної революції в квітні 1917 р. почали створюватись українські добровільні міліцейсько-військові формування — Вільне козацтво. Вони з'явилися спонтанно в 19171918 рр. для «оборони вольностей українського народу» та охорони громадського порядку від «банд збільшовичених дезертирів».
Слід зауважити, що в підрозділах Вільного козацтва, Державної жандармерії, Народної сторожі і Державної варти, які виконували по суті поліцейські функції, була слабка дисципліна, велика плинність кадрів, низький професійний рівень, відсутність належного управління, недостатнє матеріально-технічне постачання. На їх діяльності позначилися умови громадянської війни і тому вони не могли виконувати в повній мірі свої завдання.
Але особовий склад цих правоохоронних структур зробив свій внесок в боротьбу за відродження української державності, що розпочалася після Лютневої революції 1917 р. Важлива роль відводилась органам громадського порядку в становленні Української Народної Республіки, яка була проголошена у листопаді 1917 р. Однак процес побудови незалежної демократичної держави і її правоохоронних Інститутів був припинений більшовицьким режимом, який прийшов до влади в Україні і створив радянську міліцію.
Перший Всеукраїнський з'їзд Рад проголосив 12 грудня 1917 р. у Харкові Радянську владу і створив Українську Радянську республіку. У зв'язку з цим більшовики стали перед завданням формування нових органів охорони правопорядку. З цією мстою до складу Радянського уряду України — Народного Секретаріату — увійшло Секретарство судових справ, на яке покладалася організація та керівництво міліцією, охорона громадської безпеки.
В Україні робітничо-селянську міліцію було створено декретом РНК УРСР від 9 лютого 1919 р. В декреті роз'яснювалося, що основним її завданням є «охорона революційного порядку та особистої безпеки громадян», а також боротьба «з кримінальними злочинними елементами, які є наслідком капіталістичного ладу».

Робітничо-селянська міліція в Україні у перші роки радянської влади

Принципи організації та діяльності української міліції отримали подальший розвиток у Положенні про робітничо-селянську міліцію, яке було затверджено РНК УСРР 14 вересня 1920 р. В основу організації та діяльності української міліції були покладені ті ж принципи, що діяли і в міліції РРФСР.
Служба в міліції була добровільною, але кожен, хто вступав на службу, зобов'язаний був прослужити не менше одного року. На службу мали прийматися тільки особи, які досягли 21-річного віку, грамотні, які користувалися виборним правом, не знаходилися під слідством та судом по звинуваченню у скоєнні злочинів, цілком здорові та придатні для служби. Як озброєному виконавчому органові, робітничо-селянській міліції присвоювався статус збройних частин особливого призначення з усіма їх правами і обов'язками.
Формування української міліції проходило у важких умовах: не вистачало кадрів, слабкою була матеріально-технічна база. Слід сказати, що часто міліція використовувалася радянськими органами як каральний інструмент для боротьби з населенням, що поставало проти влади більшовиків. Але все ж основною функцією міліції було забезпечення правопорядку, захист громадян від злочинності. І цю функцію вона, не зважаючи на труднощі, виконувала.

Історія!!!

Жандармами звалися за Середньовіччя важко озброєні лицарі, окрема ґвардія французького короля. Під час Французької революції організовано замість скасованої земської поліції — жандармерію в новітньому розумінні, систематично розбудувавши її вже за імперії. На французьких зразках створено жандармерію і в країнах, у межах яких опинилися українські землі: Австро-Угорщині та Росії.

Австро-угорські жандарми

В Австро-Угорщині створено одностайний корпус жандармерії для всієї держави 1849 року спочатку як складову частину армії. В 1876 році її вилучено зі складу армії. Тоді ж, відповідно до двоподілу монархії, постали дві жандармерії: одна для «австрійських коронних країв», а друга - для «країв угорської корони».
Перша — «цісарсько-королівська жандармерія» ("kaiserlich-königliche Gendarmerie") була врегульована законом про жандармерію з 25 грудня 1894, який згодом став основою організації Державної жандармерії ЗОУНР. Згідно з ним, жандармерія підлягала -у військовому і господарсько-адміністраційному та вишкільному відношеннях - своїм військовим зверхникам (старшинам жандармерії). У виконуванні служби безпеки - адміністраційним урядам, а в останній інстанції в усіх справах міністерству крайової оборони. військ. зверхником Ж. був інспектор Ж. в ранзі ген. Ж., розміщена на території одного коронного краю, мала свою крайову команду Ж.; на укр. землях — у Львові (ч. 5) для Галичини і в Чернівцях (ч. 13) для Буковини. Їм підлягали команди відділів Ж. (на декілька повітів), повітові команди і жандармські станиці — найнижчі орг. клітини Ж. (в містах і більших селах). Посередньою ланкою між: крайовими командами і командами відділів були т. зв. експоновані булавні старшини Ж.; в сх. Галичині було їх три: у Львові, Перемишлі і Станиславові. Жандарми підлягали військ. судівництву. Вони виконували службу на підставі «службової інструкції», користуючись правами військ. і цивільної варти. Хоч призначенням Ж. було стояти на сторожі закону та берегти життя і майно громадян, все таки австр.-поль. влада в Галичині нерідко зловживала нею для переслідування укр. населення. В Ж. служили також українці, однак їх приділювано до служби здебільша між неукр. населенням, тоді як на укр. землях Ж. складалася перев. з чужинців, гол. поляків. Кільканадцять старшин українців, що служили в австр. Ж., майже всі мали службове призначення поза укр. землями.
Подібну орг-цію мала й угор. королівська Ж. ("magyar királyi csendőrség"). Вона відіграла відому роль перед і під час першої світової війни в переслідуванні закарп. українців.

 ІСТОРІЯ  !!!!

Капелян (від лат. capellanus) — у Католицькій Церкві і Православній Церкві, у протестантських деномінацій і у ряді інших конфесій різних держав світу:


Знак Департаменту капеланів України 2011 р.


Коло церкви Козацька Рада на Січі (літопис Рігельмана)


Шатро похідної церкви Київської Русі (Радзивіллівський літопис)

 • священик військовий в армії (посада прирівняла до заступника командира полку або батальйону, якому надається особистий озброєний ад'ютант). Відповідальний за виховання рядових солдатів, матросів, офіцерів та їх родин. У його функції входить богослужіння серед військовослужбовців, контроль за їх моральним станом, відспівування померлих (загиблих) і т.п.. Кандидати від священиків відбираються серед магістрів наук і за рекомендацією єпископа. Проходять сертифіковану підготовку. У США і Франції капелани перебувають на державному забезпеченні, оскільки релігія визнається як чинник державної безпеки, що сформувала національну культуру і забезпечує психологічний комфорт суспільства, прищеплює громадянам високі моральні цінності, визначає характер економічного та політичного розвитку держави.


ІНШІ   ПІДКАТЕГОРІЇ  ОХОРОННИХ  СЛУЖБ!!!!!!!

1) Капелани
2) Беркут (спецпідрозділ)

3) Грифон (спецпідрозділ)
4) Омега (спецпідрозділ)
5) Скат (спецпідрозділ)
6) Сокіл (спецпідрозділ)
7) Ягуар (спецпідрозділ)
8) Інтерпол
9) Європол 
______________________________________________________________

1)   Демокра́тія  — політичний режим, за якого єдиним легітимним джерелом влади в державі визнається її народ. При цьому управління державою здійснюється народом, безпосередньо (пряма демократія), або опосередковано через обраних представників (представницька демократія).
Іноді демократію визначають також як набір ідей і принципів, що стосуються свободи, власне, вона і являє собою інституціональну свободу. У формулюванні 16-го президента США Авраама Лінкольна, демократія — врядування «іменем народу, силами народу і для народу».

2)    Аристократія (від грецького αριστοκρατία (aristokratíа), ἀριστεύς — найкращий і κρατεῖν — правити, тобто влада найкращих) — форма державного ладу, за якої правління здійснюється представниками родової знаті.
Аристократією називають форму правління, при якій державна влада зосереджена в руках привілейованої освіченої знатної меншості. Платон і Аристотель під аристократією розуміли правління освічених (знатних), професійно підготованих людей, які володіють політичним мистецтвом (мистецтвом управління). Пізніше аристократичну форму правління виділяли Полібій, Спіноза, Гоббс, Монтеск'є, Кант та інші. Обґрунтуванням такої форми правління її прихильниками є, як правило, ідея про політичну неповноцінність більшості членів суспільства, якими й покликана правити аристократична еліта.
Як форма правління аристократія протиставляється монархії та демократії.
В стародавні часи аристократичними республіками були Спарта, Рим (6-1 вв. до н. е.) та Карфаген; а в середньовічній Європі — Венеція, Псковскька та Новгородська феодальні республіки.

3)   Лібералі́зм (фр. libéralisme) — філософська, політична та економічна теорія, а також ідеологія, яка виходить з положення про те, що індивідуальні свободи людини є правовим базисом суспільства та економічного ладу. Зародився як ідеологія буржуазії у 17 ст. і остаточно оформився як ідейна доктрина до середини 19 сторіччя.[1]
Лібералізм проголошує, що ініціативна (активна), вільна, тобто неконтрольована діяльність осіб, головним чином економічна й політична, є справжнім джерелом поступу в суспільному житті. Спрямований на утвердження парламентського ладу, вільного підприємництва, демократичних свобод; обстоює абсолютну цінність людської особистості («особа важливіша за державу») та рівність всіх людей щодо прав особистості. Метою лібералізму є максимальне послаблення («пом'якшення») різних форм державного і суспільного примусу щодо особи (контролю особи тощо), обстоює шлях мирного, реформаторського здійснення соціальних перетворень.
Лібералізм почав формуватися наприкінці XVII століття, його джерелом була філософія та соціально-політична думка епохи Просвітництва головним чином стосовно того, що кожна людина наділена певними правами та ідей гуманізму; розквіт «класичного» лібералізму припав на 1-шу половину XIX століття.

Ідеологічно лібералізм протистоїть, з одного боку, консерватизму та етатизмові (в питаннях про роль держави та щодо допустимої швидкості змін у політиці), а з іншого боку соціалізму, комунізму, колективізмові тощо (в питаннях приватної власності перш за все, а також питаннях соціальної підтримки з боку держави).

4)  Меритокрáтія (букв. «влада достойних», від лат. meritusдостойний, гідний і грец. κρατος — влада, правління) — принцип управління, згідно з яким керівні пости повинні займати найздібніші люди, незалежно від їхнього соціального чи економічного походження. Використовується переважно в двох значеннях. Перше значення терміну припускає створення початкових умов для об'єктивно обдарованих і працелюбних людей, щоб вони в майбутньому мали шанс зайняти високе суспільне становище в умовах вільної конкуренції. Друге значення відповідає системі, протилежної аристократії і демократії, в якій керівники призначаються з числа спеціально опікуваних талантів.

5)  Мілітократія (від лат. militaris — військовий і грец. Κρατία — влада) казармократія — влада військових, військова диктатура, правління вихідців з воєнізованих структур.
Під мілітократією розуміється правління військових, при якому ротація правлячої верстви проводиться переважно з військового середовища. Наприклад, військові хунти правили в багатьох країнах Латинської Америки, хоча далеко не всі з них були мілітократіямі. Класичною мілітократіею вважається режим у М'янмі, де генерали правлять вже понад 45 років.

6)  Олігархі́я  (грец. ὀλιγαρχία(oligarchia), від дав.-гр. ὀλίγον(oligon) «небагато», та дав.-гр. ἀρχή(arche) «влада» — влада небагатьох) — політичний режим, за якого влада (політична, економічна та ін.) належить невеликій, закритій та тісно згуртованій групі осіб (наприклад — військових, великих власників, фінансистів тощо).

7)  Плутокра́тія (грец. πλουτοκρατία, πλούτοςбагатство, κράτοςвлада) —

 1. Політичний лад, за якого влада належить найбагатшим представникам панівного класу.
 2. Купка найбагатших представників пануючого класу.
 8)  Тоталітари́зм (лат. totalitos — цілісний від італ. totalità і прикм. італ. totalitario — той, що охоплює усе в цілому).

 • Форма державно-політичного режиму держави, що регламентує всі сфери суспільного існування, а також не визнає незалежність від держави (державної влади) таких окремих сфер приватного і суспільного життя, як — економіка (господарство), релігія, виховання, сім'я тощо.
Слово "тоталітаризм" було введено до обігу у 1923 році італійським політиком Джованні Амендолою, який використовував його на означення політичного ладу фашистської Італії для підкреслення відмінностей цього ладу від відомих за історією прикладів диктатури.
Дослідники тоталітаризму Г. Арендт та З. Бжезинський підкреслювали структурну подібність фашистських і комуністичних держав.

9)  Фаши́зм (італ. fascismo, від італ. fascio — зв'язка, об'єднання) — спочатку самоназва правого руху в Італії під Беніто Муссоліні, який правив з 1922 по 1943 рр.
Уже в 1920-і роки, супротивники фашизму поширили поняття на інші праві, авторитарні, тоталітарні і націоналістичні режими, диктатури та на політичні групи, в тому числі на німецький націонал-соціалізм.
Фашизм — форма правління та радикальна авторитарна імперіалістична націоналістична ідеологія, характерними ознаками якої є сильний культ особи, мілітаризм, тоталітаризм, імперіалізм та ідея постійної війни і панування.
Фашизм зазвичай описується як "ультра праві",[1][2] хоча, деякі автори акцентують увагу на тому, що знаходження розміщення фашизму на звичайному поділі політичного спектру лівий-правий є важким.[3]

10) Технокра́тія (грец. τέχνη, «майстерність» + грец. κράτος, «влада») — ідеологія створення мерітократичного суспільства де влада належить науково-технічним спеціалістам[1] та суспільство, створене на її основі. Ідею технократії, як влади науково-технічних спеціалістів, описав Торстейн Веблен у соціальній утопії «Інженери та Цінова Система» (1921) та інших творах.

 11)   Мона́рхіяформа державного правління, за якої найвища державна влада повністю (необмежена, абсолютна монархія) або частково (обмежена, конституційна монархія) належить одній особі — спадкоємному монархові.
Монархів офіційно називають по різному: царями і царицями, імператорами й імператрицями, великими князями й великими княгинями, принцами і принцесами тощо. Історично монархії виникали за різних обставин. Монархія могла вирости з племінного союзу, і тоді монархом стає вождь племені чи союзу племен, монархом міг стати полководець або верховний священик якогось із релігійних культів. З часом посада монарха може стати спадковою, і тоді утворюються монархічні династії. Влада в монархії може передаватися й не за спадковим принципом, як це, наприклад, часто траплялося в Римській імперії. Монархічна влада може бути узурпована шляхом насильства внаслідок державного перевороту, як це сталося наприклад при переході від Римської республіки до Римської імперії.

12)  Теокра́тія (грец. θεοκρατία — боговладдя) — форма державного правління, за якої політична влада належить духовенству або главі церкви. Передбачає ототожнення світської і духовної влад, регламентацію функціонування держави та її інституцій, усього суспільного життя панівною релігією та її інституціями.

13)   Економіка (від грец. Οίκοςνομος - «мистецтво ведення домашнього господарства») має декілька значень:

     Економіка - наука, що вивчає використання різного роду обмежених ресурсів з метою забезпечення потреб людей і стосунки між різними сторонами, що виникають у процесі господарювання.
     Економіка як господарська діяльність - організація, структура та стан небудь галузі господарської діяльності:
         Світова економіка.
         Регіональна економіка.
         Економіка країни.
     Економіка - сукупність виробничих відносин, відповідних даному ступені розвитку продуктивних сил суспільства, панівний спосіб виробництва в суспільстві.


14)  Політика - (від грец. Politika - держ. Або товариств. Справи, від polis - місто-гос-во), діяльність класів та інших соц. груп, пов'язана з визначенням змісту і форм, завдань і функцій д-ви, а також його взаємин з ін д-вами. За допомогою П. виражаються корінні інтереси беруть участь у ній суб'єктів (індивідів, колективів), перш за все інтерес в оволодінні та розпорядженні основними осередками публічної влади класового об-ва. Область П. являє собою складне багатоаспектне освіту.

15)   Се́кта (лат. secta — школа, учение, от лат. sequor — следую) — понятие (термин), используемое для обозначения религиозной группы, отделившейся от основного религиозного направления или указывает на организованную традицию, имеющую своего основателя и основывающая на определенном учении[1].
В некоторых источниках понятие «секта» трактуется шире[2][3]. Так называется любая группа (религиозная или нерелигиозная, отделившаяся или новая), имеющая своё учение и свою практику, отличные от господствующей церкви или идеологии [⇨].

16)  Значение слова президент!!!
 Словник іноземних слів
     Президент [лат. praesidens (praesidentis) буку, сидить попереду] - 1) глава держави в більшості країн з республіканською формою правління; 2) виборний керівник нек-яких товариств, установ, напр. п. академії наук; 3) вища посадова особа компанії, корпорації в буржуазних країнах.

Новий толково-словотворчий словник російської мови. Автор Т. Ф. Єфремова.

     президент м. 1) Обирається на певний строк глава держави. 2) Обирається керівник деяких товариств, установ. 3) Вища посадова особа компанії, корпорації.


17)  Релігія (від латів.(латинський) religio — благочестя, набожність, святиня, предмет культу), світогляд і світовідчування, а також відповідна поведінка і специфічні дії ( культ ), які грунтуються на вірі в існування (одного або декількох) богів, «священного», тобто тому або іншому різновиду надприродного. По своїй істоті Р. є одним з видів ідеалістичного світогляду, що протистоїть науковому. Головна ознака Р. — віра в надприродне, але це не означає, що Р. і є відношення, що пов'язує людину з богом, як її визначають зазвичай теологи. «... Всяка релігія є не чим іншим, як фантастичним віддзеркаленням в головах людей тих зовнішніх сил, які панують над ними в їх повсякденному житті, — віддзеркаленням, в якому земні сили набувають форми неземних» (Енгельс Ф., див.(дивися) Маркс До. і Енгельс Ф., Соч., 2 видавництва, т. 20, с. 328). У Р. людини поневолили продукти його власної уяви. Р. є не лише специфічною формою суспільної свідомості, але і виконує функцію регулювальника суспільної поведінки. 

18)  Ліберальна демократія є формою суспільно-політичного устрою - правовою державою на основі представницької демократії, в якому воля більшості і здатність обраних представників здійснювати владу обмежені в ім'я захисту прав меншості та свобод окремих громадян.

Ліберальна демократія ставить своєю метою рівне забезпечення кожному громадянину прав на дотримання відповідних правових процедур, приватну власність, недоторканність особистого життя, свободу слова, свободу зібрань та свободу віросповідання. Ці ліберальні права закріплені у вищих законах (таких, як конституція або статут, або ж у прецедентних рішеннях, винесених верховними судовими інстанціями), які, в свою чергу, наділяють різні державні та громадські органи повноваженнями з метою забезпечення цих прав. 


19)  Інтерне́т (від англ. Internet) — всесвітня система взаємосполучених комп'ютерних мереж, що базуються на комплекті Інтернет-протоколів. Інтернет також називають мережею мереж. Інтернет складається з мільйонів локальних і глобальних приватних, публічних, академічних, ділових і урядових мереж, пов'язаних між собою з використанням різноманітних дротових, оптичних і бездротових технологій. Інтернет становить фізичну основу для розміщення величезної кількості інформаційних ресурсів і послуг, таких як взаємопов'язані гіпертекстові документи Всесвітньої павутини (World Wide Web — WWW) та електронна пошта.
В повсякденній мові слово Інтернет найчастіше вживається в значенні Всесвітньої павутини і доступної в ній інформації, а не у значенні самої фізичної мережі. Також вживаються терміни Всесвітня мережа, Глобальна мережа чи навіть одне слово Мережа, Іне́т, Тенета, Міжмережжя, Інтерне́трі або Не́трі. Все частіше Інтернет вживається і з малої літери, що можна пояснити паралелями з термінами «радіо», «телебачення», які пишуть з малої.
Історія Інтернету сягає досліджень 1960-х років, які проводилися на замовлення уряду США і мали на меті створення надійних розподілених комп'ютерних мереж, стійких до пошкоджень. Попередницею Інтернету стала мережа ARPANET (англ. Advanced Research Projects Agency Network), яка почавши функціонувати в кінці 1960-х, в кінці 1970-х об'єднувала близько 200 вузлів.
Урядове фінансування магістральної мережі Національного наукового фонду США в 1980-х, а також приватне фінансування для інших комерційних магістральних мереж в усьому світі призвело до участі в розробці нових мережевих технологій і злиття багатьох мереж. Комерціалізація в 1990-х міжнародної мережі привела до її популяризації та впровадження в практично кожен аспект сучасного життя людини. З 2011 року понад 2,1 мільярда людей користуються послугами Інтернету.
Інтернет не має централізованого управління, правил використання чи доступу. Кожна складова мережа встановлює свої власні стандарти. Централізовано визначаються правила використання адресного простору Інтернет-протоколу та Системи доменних імен. Керує цим Інтернет корпорація з присвоєння імен та номерів (англ. Internet Corporation for Assigned Names and Numbers, або ICANN), міжнародна некомерційна організація з головним офісом у США. Технічне обґрунтування і стандартизацію основних протоколів (IPv4 та IPv6) проводить Internet Engineering Task Force (IETF), некомерційна організація, відкрите міжнародне співтовариство проектувальників, учених, мережевих операторів і постачальників послуг.
Мережа побудована на використанні протоколу IP і маршрутизації пакетів даних. В наш час Інтернет відіграє важливе значення у створенні інформаційного простору глобального суспільства, слугує фізичною основою доступу до веб-сайтів і багатьох систем (протоколів) передачі даних.


                    Щоб дивитися  дальше нажимай  на   (Старіші  Публікації)