Законі офіційні Новини на 2016 рік ,про (випуск банкнот) Королівським "Віп" Банком валюти ...

Законі офіційні Новини на 2016 рік ,про (випуск банкнот) Королівським "Віп" Банком валюти ...
Законі офіційні Новини на 2016 рік ,про (випуск банкнот) Наддержавним Королівським "Віп" Банком, валюти наз.(зелені) ,які будуть пущені в обіг по магазинах України,Румунії і т.д. Згідно Міжнародного Закону Королівської Міжнародної Служби за гривню,можна буде купити лише продукти харчування а за зелені купити тільки побутову техніку ,одяг та взуття. Новини є точні і правдиві...Ось така буде Політика ."Службові Новини" Грудень,2016 рік,моє фото де я у Державній Районній Раді нова назва міста "Приємна Прага" ,біля кабінету Голови районної Ради Дана Василія Івановича, помічника .Це не спонсорська реклама ...

Золота (Корона) Короля з 12-19 століття !!

Золота (Корона) Короля з 12-19 століття !!
Золота (Корона) в Короля на голові з 12-19 століття . Коронування , помазання святою олією саме Божим священослужителем,було важливим обрядом для Монарха - Лорда. Корона на голові є символом влади над народом .

Походження слова «Цар», «Король» .

Походження слова «Цар», «Король» .

- Багато людей знають та чули про таке слово як ( Корона) ,яка була в (Царя Монарха). Єврейське слово (Цар ) (Tsar) воно так читається і перекладається на українську і російську мову .

- А чому є перекладено на укр.і російську Цар та Король в історії України , а це слово близнюком Король воно іноземне чи іншомовне . В історії Рима країна Італія з 4 столітті є присутнє слово Король а не Цар ,воно читається на латині ,так само ,як і на українській і російській мові .

- Якщо слово Цар в Біблії в Новому Заповіті в грецькій мові перекладається і звучить зовсім по іншому а не Король ,то у Короля була на голові золота Корона і саме від цього виникло це слово Король ,ось і ми вже знаєм походження і утворення цього Римо- латинського слова .

- У польській Біблії ,чеській,словацькій ,італьянській ,іспанській є лише Кроль,Краль,Король …Так само в Закарпатських Карпатах є свій старий місцевий діалект (суржик) ,наприклад : на сигариту вони кажуть дзиґарик ,на картоплю кажуть ріпа,крумплі ,на штани ще кажуть гачі ,на крушку кажуть горще ,на тарілку кажуть танжер,на сковорідку кажуть не всі люди пательня ,на сірники кажуть сіркачі і т.д. Одна і така сама річ але може звучати по іншому це іншомовні слова близнюки .

Затверджено Державним Міністерством Освіти та Наддержавним Королівством Міністерства Точності і Освіти 20.09.2017 рік

"Nadderzhavnyi Verkhovnyi Monarkh (Korol)''

"Nadderzhavnyi Verkhovnyi Monarkh (Korol)'',iakyi ye Holovoiu - Sluzhby, vin ye Nadderzhavnyi "Verkhovnyi Volodar" svoiei "Nadderzhavnoi Inozemnoi Korolivskoi Sluzhby".

- ™ (Kraina - derzhava"Pryiemnyi Lord) ".

- ® Mala -"Tsentralna Yevropa" .

© 2006-2099 . (Lehalnyy Bloher).

Точна інформація щодо транслітерації ,про латинські (латинь) букв .

Точна інформація щодо транслітерації ,про латинські (латинь) букви .

· Транслітерація з української на європейську згідно з Постановою Кабінету Міністрів України від 27 січня 2010 р. N 55 «Про впорядкування транслітерації українського алфавіту латиницею» (чинна).

Повний текст постанови:

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 27 січня 2010 р. N 55
Київ

Про впорядкування транслітерації
українського алфавіту латиницею

{ Із змінами, внесеними згідно з Постановами КМ

N 185 ( 185-2013-п ) від 13.03.2013

N 415 ( 415-2013-п ) від 12.06.2013 }

З метою впорядкування транслітерації українського алфавіту латиницею Кабінет Міністрів України постановляє:

1. Затвердити таблицю транслітерації українського алфавіту латиницею, що додається.

2. Внести до постанов Кабінету Міністрів України від 31 березня 1995 р. N 231 (231-95-п) "Про затвердження Правил оформлення і видачі паспорта громадянина України для виїзду за кордон і проїзного документа дитини, їх тимчасового затримання та вилучення" (ЗП України, 1995 р., N 6, ст. 158; Офіційний вісник України, 2007 р., N 48, ст. 1963) і від 27 листопада 1998 р. N 1873 (1873-98-п) "Про затвердження Порядку оформлення, видачі, повернення, зберігання і знищення дипломатичних та службових паспортів України" (Офіційний вісник України, 1998 р., N 48, ст. 1752) зміни, що додаються.

Прем'єр-міністр України
Інд. 33Ю. ТИМОШЕНКО

ЗАТВЕРДЖЕНО
постановою Кабінету Міністрів України
від 27 січня 2010 р. N 55

· - На підставі Наддержавного Закону його Королівської Служби ,і Міжнародного Права затверджую законність євро-латині , це (словянська мова) ,як нашу рідну, ,приємну мову в нашій країні ,в якій ми мешкаєм .

· - Затверджено постановою "Наддержавної Королівської Служби", Малої Центральної Європи, країни "Приємний Лорд" 8 вересня ,2017 рік

** Увага ! ** - Тут моя запланована пряма трансляція - онлайн .

** Увага ! ** - Тут моя запланована пряма трансляція - онлайн .
"Трансляція може здійснюватися ",тільки у зареєстрованих абонентів (Гугл - плюс ) де є запрошення до спілкування через (веб - камеру та навушники з чатом ).

ЛЕГАЛЬНИЙ КОРОЛЯ САЙТ.

ЛЕГАЛЬНИЙ КОРОЛЯ САЙТ.

2. Дивись « Контакти» на цьому Королівському Cайті .

1. ® Ofitsiyniy Korolya Sayt http://korolivska-sluzhba.ukit.me/# «klikay na silku»

2. Дивись « Контакти» на цьому Королівському Cайті .

Червона стрілка ,акцентування .

Червона стрілка ,акцентування .
Червона стрілка ,підкреслення уваги.

Стягування Наддержавного Церковного Податку 10 грн,щомісяця із зарплат,пенсій ,бізнесменів ...

Стягування Наддержавного Церковного Податку 10 грн,щомісяця із зарплат,пенсій ,бізнесменів ...
Всезагальний (обов'язковий ) щомісячний "Наддержавний Двоєдиний Податок + Церковна (Данина)", яка є зовсім мізерна в місяць, стягуватися буде з народу це - зарплат,пенсій , бізнес тільки в мій банківський рахунок , це - "Наддержавний Королівський Фонд" на Закарпатті .Коштами ніхто незможе користуватися ,чи особисто розприділяти ,тільки сам Наддержавний Монарх ,керувати буде у своєму офісі ,якщо банкір буде мати завдання ,тільки під моїм пильним спостереженням буде виконуватись доручене завдання . Це мій основний легальний прибуток із Церковних Громад в UA .

Тут у Карпатах знаходиться Районна Філія - Представництво №3,Наддержавної Королівської Служби. "Обл

Тут у Карпатах знаходиться Районна Філія - Представництво №3,Наддержавної Королівської Служби. "Обл
Тут у Карпатах знаходиться Районна Філія - Представництво №3,Наддержавної Королівської Служби. "Обласне Головне Представництво " №1 знаходиться в м.Ужгород .

Гарний квітковий натюрморт !!

Гарний квітковий натюрморт !!

- (Onlain Pres-Sluzhba) Nadderzhavnoi Korolivskoi Sluzhby povidomliaie...

- (Onlain Pres-Sluzhba) Nadderzhavnoi Korolivskoi Sluzhby povidomliaie...
- (Onlain Pres-Sluzhba) Nadderzhavnoi Korolivskoi Sluzhby povidomliaie, shcho vid pochatku sela (Bila-Tserkva Zakarpatska Obl.) ta azh do kintsia (Chopa) - tsia Derzhava ne ye Zakarpatska Ukraina z 2017r. serpnia misiatsia . - Informuiem nastupne, shcho vzahalnomu tsia Oblast ye malenka kraina-derzhava nazvana bukvalno (Pryiemnyi Lord) .

Інша Держава!

" Вітає вас Наддержавний Верховний Голова Вакарук Володимир"!

- (Он-лайн Прес-Служба) Наддержавної Королівської Служби повідомляє, що від початку села (Біла-Церква Закарпатська Обл.) та аж до кінця (Чопа) - ця Держава не є Закарпатська Україна з 2017р. серпня місяця .
- Інформуємо наступне, що в загальному ця Область є маленька
(країна-держава) названа буквально (Приємний Лорд) .
- Оскільки є давно такі держави ,які ще були у 2006р. вони є
(маленькі країни) за площею і населенням, та навіть немає (півмільйона),також інші, від один до трьох чи п’яти міліонів населення. Ось такі як (Андора),(Мальта),(Ліван),(Люксембург),(Монако), (Ліхтенштейн),(Йорданія),(Кіпр),(Сан-Марино),(Ватикан).
- Це означає,що офіційно Закарпатську Область ,відокремлено тобто відєднано від України назавжди в цьому в 2017 році . А пізніше публічно,буде легально приєднано до Тячева , місто старий Рахів з районом, щоб він був в складі території цієї держави.
- Паспорт України діє на території цієї Держави (Приємний Лорд) рівно 3 місяці 90 днів,опісля нелегали повинні покинути цю країну на місяць. Якщо немає докору,зауваження,то знову можуть впустити в цю маленьку країну і через 2 роки він може стати повноправним громадянином цієї країни ,та йому після реєстрації видають Паспорт громадянина країни .
- Офіційним листом буде надіслано повідомлення Адміністрації Глави Держави Порошенку Петру Олексійовичу, та його заступникам з Кабінетом Міністрів,про це вони будуть обговорювати також домовившись про офіційну зустріч .
- Найбільшим містом в цій країні є Ужгород ,та місто мале (Любима Церква) також м. Приємна Церква,також місто Красива Прага ,замість Хуст. Офіційна мова євро-латинь ,(слов'янська) мова де літери є латинські ,мова схожа буде до Української, Польської,Чеської.

Хліб всьому Голова .

Хліб всьому Голова .
Хліб всьому Голова .

(Заходь клікаючи на банер).

(Заходь клікаючи на банер).
Купивши обов'язкового цей товар ти повір ,що прийде до тебе добробут,благо. Надійний Екслюзивний Виробник. Виробництво «Цар Пласт» налаштоване на виготовлення поліетиленових пакетів, мішків, різних поліетиленових плівок та інших виробів з поліетилену.(Заходь клікаючи на банер)..

Офіційний Персональний Сайт Петра Порошенка (клікай на фото)

Офіційний Персональний  Сайт  Петра Порошенка  (клікай на фото)
Офіційний Персональний Сайт "Монарха Київ- Ради" Петра Порошенка (клікай на фото). < Літні Службові Новини від Наддержавної Королівської Служби , про офіційне легальне запрошення ,яке відбудеться в Центральній Європі в Службовому сесійному залі рукопокладаня , освячення ,помазання особи на Короля >.

Ось така буде "Службова Сесія" за круглим столом в Наддержавному Королівському Парламенті .

Ось така буде  "Службова Сесія" за круглим столом в  Наддержавному Королівському Парламенті .
Ось така буде "Службова Сесія" за круглим столом в Наддержавному Королівському Парламенті.

Королівська Постанова – План, щодо прийому на роботу .

Королівська Постанова – План, щодо прийому на роботу .

Акцентую щодо членства, що я нікому не рідний чи двоюрідний брат ,кажу всім Церквам , а тільки можу бути Наддержавний Верховний Голова ,також не є член ніякої Організації і не можу бути згідно Наддержавної Конституції Служби Королівської .

- Основні вимоги : на роботу ніякого Закарпатця у в Королівський Парламент ,Надержавну Між. Королівську Службу у Ромунсько-Словацький район - це за Солотвином поблизу Ромунського міста Сігет - Мармацей не приймаю ,крім декількох мох працівників ,які в мене є зареєстровані . У №1 Філію – Представництво Наддержавної Між. Королівської Служби на роботу буде приймати директор, заступник директора ,начальник і місцевий - політик ,заповнюючи анкету на латинській мові у залі для приймання людей . Чи можна буде прийти в Королівський Парламент ,ні . У Філії – Представництві Наддержавної Між. Королівської Служби на стіні буде монітор ,де буде видна щоденна , он-лайн трансляція Супутникового Телеканалу «Досконале Правління»,де буде видно увесь Парламент із Корольом .Спутниковий Телеканал ,відкритий ,самим Наддержавним Корольом Вакарук Володимиром ,він є у постійній власності «Королівського Парламенту» .

1. Основна Королівська вимога – план, щодо прийому на роботу у Наддержавний Між. Королівський Уряд це – Королівський Парламент .

Найперше заповнення «Службової Анкети» всіх паспортних даних .

- Приймаю тільки із паспортом громадянина держави ,дипломом про закінчення любого навчального заклада ,вік від 25 років, тільки із Румунії,Угорщини ,Словакії ,Чехії і не Американських хлопчиків місіонерів - проповідників .

2. Основна Королівська вимога – план, щодо прийому на роботу у №1 Філію-Представництво Наддержавної Між. Королівської Служби :

- Приймаю тільки із паспортом громадянина Держави Україна ,дипломом про закінчення любого навчального заклада ,вік від 25 років до 60 років, навчання стажування у «Службовому Залі» 2 місяці . Ті кому 69 на роботу не приймаю ,такі особи згідно Закону є на пенсії .У Філії вихідний є субота,неділя,а в Королівському Парламенті ,понеділок вихідний .

Konstitutsiya (Korolya) Peredana Vspadok ,Tomu Komu Peredano Svyashchennu Vladu.

Konstitutsiya (Korolya) Peredana Vspadok ,Tomu Komu Peredano Svyashchennu Vladu.
Konstitutsiya (Korolya) Peredana Vspadok ,Tomu Komu Peredano Svyashchennu Vladu.

Службова Примітка .

Службова Примітка . Закон щодо ставлення до близького і далекого родича.

- Тож майте на увазі , що для такого Наддержавного Верховного Голови ,який Між-Обласний є актуальним не матеріальні речі ,любої людини в дома чи її особисті фінанси ,але зовсім немає значення скільки вона має на баласі коштів.

- Про любого близького чи далекого родича в Законі немає сказано ,що він являється значущою чи особливою персоною серед всіх і він до нього не повинен казати до родича : мій пане ,мій господине .

- А якщо він покликав і запросив ,щоб він обіймав ту посаду ,то він так само ,як і до всіх відноситься нормально з прийнятною культурою.

- Ти працюєш ,як і всі згідно графіку ,тобі заробітну оплату таку саму дають ,як і всім начальникам, директорам та іншим працівникам .

- Мені всі повинні приносити пожиток і так само я на підставі Закону стягую із твоє зарплати податок .

- Один є особливий привілей для тебе , що я можу простити твою помилку ,навіть якщо ти і нехотів її допустити а вона вийшла автоматично ,зрозумів ,бо що стосується посади, то там є написано для всіх ,так само .

- Бо якщо ти щось говориш не те, чи робиш не те що потрібно ,то тобі можуть дати зауваження ,тобто докорити , зрозумів і відсоронити можуть на 1-2 тижні від виконання своїх Службових Обов’язків ,якщо я схвалю .

Всім привіт !

"Світова Досконала Конституція (Міжнародний Закон) .

"Світова Досконала Конституція (Міжнародний Закон) .
"Світова Досконала Конституція (Міжнародний Закон) ,який основою Наддержавної Міжнародної Королівської Служби"Ось підстава доказу із статті Конституції України про юридичний договір із "Державною Службою" .

" Міжнародний Організаційний Стандарт ".

" Міжнародний  Організаційний Стандарт ".
" Міжнародний Організаційний Стандарт ".

Автор "Інтелектуальний виробник":

Автор "Інтелектуальний Творчий Виробник": Наддержавна Міжнародна Королівська Служба .

"Світова Досконала Конституція (Міжнародний Закон) .

"Світова Досконала Конституція (Міжнародний Закон) ,який основою Наддержавної Міжнародної Королівської Служби".

Ось підстава доказу із статті Конституції України про юридичний договір із "Державною Службою" .

"Спеціального Свідоцтва" 468 від 19.11.2015р.Міністерства Юстиції України м.Києва від Державного Департаменту Реєстраційної Служби" ось "Стаття 9. Чинні (Міжнародні Договори), згода на обов'язковість яких надана Верховною Радою України, є частиною національного законодавства України.

Укладенняч (Міжнародних Договорів), які суперечать Конституції України, можливе лише після внесення відповідних змін до Конституції України .

Ось важливі статті із державної Конституції України .

Стаття 15. Суспільне життя в Україні ґрунтується на засадах політичної, економічної та ідеологічної багатоманітності. Держава гарантує свободу політичної діяльності, не забороненої Конституцією і законами України.

Стаття 18. Зовнішньополітична діяльність України спрямована на забезпечення її національних інтересів і безпеки шляхом підтримання мирного і взаємовигідного співробітництва з членами (Міжнародного Співтовариства) за загальновизнаними принципами і нормами (Міжнародного Права).

Стаття 34. Кожному гарантується право на свободу думки і слова, на вільне вираження своїх поглядів і переконань.

Кожен має право вільно збирати, зберігати, використовувати і поширювати інформацію усно, письмово або в інший спосіб - на свій вибір.

Korol Vakaruk,Замок Ужгородський .

Korol Vakaruk,Замок Ужгородський .
© 2006-2099. Мій Замок-Фортеця,Палац Королівський. Всі права захищено. Автор Наддержавна Королівська Служба . Цей Королівський Замок в м.Ужгороді,по вул.Капітульна 33 є у власності Наддержавного Верховного Голови Вакарук Володимира. Наддержавний Король в Центральній Європі буде ,випускати, друкувати гроші "обіг - емісія".

Ужгородський Наддержавний Королівський Замок

- - Mii Zamok-Fortetsia,Palats Korolivskyi.

- - Vsi prava zakhyshcheno.Uvaha Nadderzhavnyi Korol Vakaruk Volodymyr ...

- - Tsei Korolivskyi Zamok v m.Uzhhorodi,po vul.Kapitulna 33 ye u vlasnosti Nadderzhavnoho Verkhovnoho Holovy Vakaruk Volodymyra.

- http://uzhgorodcastle.com/?page_id=545 (ось дивись)

"(Також отримав офіційного листа на абоненську скриньку 24 про підтвердженя реєстрації)" .

"(Також отримав офіційного листа на абоненську скриньку 24 про підтвердженя реєстрації)" .
"Дивись Службові Новини"...Мій Законний Публічний Розпорядок Праці на Січень,Лютий ,також у Ромунському-Словацькому районі.

"Службові Новини" Грудень,2016 рік.

"Службові Новини" Грудень,2016 рік.

Початок службової роботи у Державній Районній - Обласній Раді ,біля кабінету Голови Районної Ради Дана Василія Івановича,3 поверх. Субота, Неділя вихідний. Початок роботи понеділок з 10.00 ранку Голови,Сільського, Районного,та Обласного ...

Інформація прийнята і затверджена Наддержавним Верховним Монархом Головою , у Філії Наддержавної Королівської Служби у місті Приємна Прага ,стара назва Рах...

30.01.2017рік

Дивись Контакти.

Дивись Контакти.
Дивись Контакти.

«Королівська Постанова» щодо прийому на роботу !

«Королівська Постанова» щодо прийому на роботу !

Щодо 2-6 осіб офіційного легального прийому в Наддержавну Між. Королівську Службу у Ромунсько - Словацький район ,недалеко 2-3 км від міні - Автовокзалу в смт.Солотвино поряд є старий ринок і Автозаправка ,то їх приймаю у Районній чи Обласній Раді у кабінеті чи біля кабінету Голови Районної чи Обласної Ради .

® «™ Політично Між. Королівський Сайт ». Це насправді тоді 2000 тисячі літ назад виглядав жид народ

® «™ Політично Між. Королівський Сайт ». Це насправді тоді 2000 тисячі літ назад виглядав жид народ
Це насправді було 2000 тисячі літ назад, так виглядав жид народжений Монарх Небесного Уряду від Бога Отця Небесного .Так ,як різні художники його на картинах змальовують кумедним-страшним і вони це назвали ікони (образи),то вони змальовують його в карикатурі в жанрі комікса , тобто домальвують його тріхи страшним ,то уже несправжній вигляд людського обліку.

Автор "Інтелектуальний виробник":

Avtor "Intelektualniy virobnik": Vakaruk Volodimir .

® «™ Politichno Mizh. Korolivskiy Bloger ».

© 2006 - 2099 - ISO-2005.

POGODA SHCHODENNA NA ZAKARPATTI!!

"Knopki perehodu v sotsialni merezhi".Мене можна знайти в цих соціальних мережах.

Автостоп - зупинись.

Автостоп - зупинись.

Службове фото ...

Службове фото ...
Службове фото ...

Державна Обласна Рада .(клікай на фотобанер).

Державна Обласна Рада .(клікай на фотобанер).
Державна Обласна Рада .(клікай на фотобанер).

Пошук інформації в (Міжнародному Блогері) .

© "Якщо ви помічаєте багато помилок ,прохання дзвоніть у Службу Гасіння або виправте...

©  "Якщо  ви помічаєте багато помилок ,прохання дзвоніть у  Службу  Гасіння або виправте...
© "Якщо ви побачили помилку ,прохання дзвоніть у (Службу Гасіння) . Дозволяю виправити самостійно та безкоштовно , аххааа"

niedziela, 11 listopada 2012

Секта (лат. secta - школа, навчання, від лат. Sequor - іду) - поняття (термін), що використовується для позначення релігійної групи, що відокремилася від основного релігійного спрямування.

    ---------------------------------------------------------------------------

 Секта (лат. secta - школа, навчання, від лат. Sequor - іду) - поняття (термін), що використовується для позначення релігійної групи, що відокремилася від основного релігійного спрямування.
В деяких джерелах поняття «секта» трактується ширше . Так називається будь-яка група (релігійна або нерелігійна, що відокремилася або нова), що має своє вчення і свою практику, відмінні від пануючої церкви чи ідеології (див. Визначення).
Лінгвісти, філологи:

    В. І. Даль визначив слово «секта» як «братство, яке прийняло своє, окреме навчання про віру; згоду, толк, розкол чи єресь» (вказавши, що слово походить із французької мови) .

    Д. Н. Ушаков визначив слово «секта» як «1. релігійне співтовариство, що складається з людей, що відкололися від панівної церкви і прийняли нове віровчення 2. перен. Відгородившись від спілкування з іншими, замкнулася в собі група осіб (неодобріт.) »
    С. І. Ожегов: секта - 1) релігійне об'єднання, що відокремилося від якого-небудь віровчення і йому протистоїть ; 2) група осіб, замкнувшись у своїх дрібних, вузьких інтересах (кніжн. неодобр.)
    Ф. Н. Петров: «Секта - релігійна громада, що відкололася від пануючої церкви; замкнута група, чуждающаяся широких мас».
    В. Ю. Троїцький, доктор філологічних наук, провідний науковий співробітник Інституту світової літератури ім. А. М. Горького РАН допускає називати сектами: «... більшість нових релігійних рухів вихідців з будь-яких традиційних релігій (відгалужень від них) <можуть> надавати іноді культурообразующей вплив на традиції народів, перетворюючись на якісь релігійні рухи, відрізняючись від материнської релігії якими -то догматами ... »      

  Секта - це суспільство врятованих, які прагнуть відокремитися і відгородитися від зовнішнього світу ... секта - союз людей, які отримали вищу релігійну атестацію

        - Макс Вебер Вибрані твори / Под ред. д.ф.н. Ю.Давидова. М., 1990. -С. 176, С. 244, прим. С.174, С.283

        «Секта релігійна (лат. secta - образ думок, вчення) - один з типів релігійних об'єднань. Секта релігійна виникає як опозиційний протягом по відношенню до тих чи інших релігійних напрямків. Для секти релігійної характерна претензія на винятковість своєї ролі, доктрини, ідейних принципів, цінностей, установок. З цим пов'язані настрої вибраності, а нерідко - і тенденція до ізоляціонізму. Різко виражене прагнення до духовного виразу (ревівалізм), ознакою якого вважається суворе дотримання певного морального кодексу і ритуальних приписів. Ця установка нерідко веде до фанатизму. Секта релігійна заперечує інститут священства, лідерство вважає харизматичним, право на нього визнає за особою, яка одержала нібито як милість Божу особливу здатність до керівництва. Підкреслюється рівність всіх членів, проголошується принцип добровільності об'єднання, робиться акцент на "звернення", що передує членству. Зазначені риси, окремо взяті, можуть бути виявлені і в релігійних об'єднань інших типів. Проте сукупність ознак характерна саме для секти релігійної. Загальні ознаки по-різному модифікуються в різних сектантських течіях. Історична доля сект релігійних неоднакова. Одні з них через певний проміжок часу припиняють своє існування. Інші з часом перетворюються в церкві або деномінації ».

        - Секта релігійна / / "Атеїстичний словник" під ред. д.ф.н. М.П.Новікова. - М.: "Политиздат", 1983, С.439

        Секта релігійна - (лат. secta - школа, шлях, вчення, напрям) - один з типів релігійних організацій. У релігієзнавстві та соціології релігії С. р. розглядається як опозиційний протягом по відношенню до тих чи інших релігійних напрямків. Істотні ознаки С. р., Що відрізняють їх від церкви - неприйняття світу, добровільне і свідоме вступ (звернення), відсутність бюрократичної організації, менш формалізоване і більше емоційне богослужіння. Поряд з цими ознаками С. р. властиве прагнення удосконалити або видозмінити деякі положення віровчення або обрядової практики «історичних релігій» (М. Вебер) ...

 «Секта релігійна (лат. secta - образ думок, вчення) - один з типів релігійних об'єднань. Секта релігійна виникає як опозиційний протягом по відношенню до тих чи інших релігійних напрямків. Для секти релігійної характерна претензія на винятковість своєї ролі, доктрини, ідейних принципів, цінностей, установок. З цим пов'язані настрої вибраності, а нерідко - і тенденція до ізоляціонізму. Різко виражене прагнення до духовного виразу (ревівалізм), ознакою якого вважається суворе дотримання певного морального кодексу і ритуальних приписів. Ця установка нерідко веде до фанатизму. Секта релігійна заперечує інститут священства, лідерство вважає харизматичним, право на нього визнає за особою, яка одержала нібито як милість Божу особливу здатність до керівництва. Підкреслюється рівність всіх членів, проголошується принцип добровільності об'єднання, робиться акцент на "звернення", що передує членству. Зазначені риси, окремо взяті, можуть бути виявлені і в релігійних об'єднань інших типів. Проте сукупність ознак характерна саме для секти релігійної. Загальні ознаки по-різному модифікуються в різних сектантських течіях. Історична доля сект релігійних неоднакова. Одні з них через певний проміжок часу припиняють своє існування. Інші з часом перетворюються в церкві або деномінації ».І Т,Д,

ЗА  ВИЗНАЧЕННЯМ  ВСІЄЇ  НЕБЕСНОЇ  КАНЦЕЛЯРІЇ  СЕКТА  -ЦЕ ТА  ЦЕРКВА ,ЯКА  Є  НЕОФІЦІЙНОЮ  РЕЛІГІЙНОЮ  ГРОМАДОЮ,ЯКА  ПРОПАГУЄ  НАСИЛЛЯ,ЧАКЛУНСТВО,СПІРИТИЗМ,ПРОСТИТУЦІЮ,БАНДИТИЗМ,КРАДІЖ,ОБМАН,ВБИВСТВА  ЛЮДЕЙ  ФІЗИЧНИМ СПОБОБОМ ЧИ МОРАЛЬНИМ.ЦЕ БУДЕ  СЕКТА ,ЯКУ  НІХТО НЕБУДЕ  РЕЄСТРУВАТИ В  ЖОДНІЙ  КРАЇНІ  СВІТУ ,,,ВОНА  Є ЗАБОРОНЕНОЮ  ВСЮДИ,ЦЕ ЛЮДИ,ЯКІ  ЛЮБЛЯТЬ  МАТЮКАТИСЯ ТА  ОБМАНЮВАТИ,КРАСТИ,КУРИТИ,УБИВАТИ,НАСИЛУВАТИ, І Т,Д,
ШАНОВНИЙ  ЧОЛОВІК  ПАВЛО ,,,БУДЬ-ЛАСКА КРАЩЕ  ЗМІНІТЬ  ДЕЩО  У СВОЇХ  ПОВІДОМЛЕННЯХ,БО Я САМ  МОЖУ  ВИПРАВИТИ....

--------------------------------------------------------------------------


 Політика (грец. politike - мистецтво управління державою):

    Діяльність органів державної влади та державного управління, що відображає суспільний лад і економічну структуру країни.


    Питання та події суспільного, державного життя.

    Певним чином спрямована діяльність держави або соціальних груп у різних сферах: економіці, соціальних і національних відносинах, демографії, безпеки і т. д.

Політика - загальне керівництво для дій і прийняття рішень, яке полегшує досягнення цілей. Політика направляє дію на досягнення мети або виконання завдання. Шляхом встановлення напрямків, яким потрібно слідувати, вона пояснює, яким чином мають бути досягнуті цілі. Політика залишає свободу дій.

Політика (грец. politike - державні або суспільні справи від грец. ????? - держава) визначає відносини з іншими суб'єктами політичних інтересів (держав, корпорацій, у всіх сферах взаємовідносин). Основу політики відображає конституція або генеральне планування великих організацій із складної ієрархією та багатопрофільної розгалуженою структурою. Політика зовнішніх і внутрішніх відносин взаємопов'язані і відображають основи самоорганізації і управління.

Поліс (грец. ?????) - самоорганізація міської громади (включаючи прилеглі володіння), яка конституювала себе як політичної формації, спільності, - особлива форма самоорганізації суспільства, типова для Стародавньої Греції. Отримала розвиток і поширення через Італію і безпосередньо через Римську імперію. З ростом держав і імперії політика взаємин з великими територіями вимагала мінливості політики та вдосконалення системи управління.

Політика, як поняття та методологія (метод і порядок застосування) сформована в полісах, де зосереджувалася управлінська еліта і різні стани, ремесла, мистецтва та школи, в яких формувалася майбутня еліта. Тому політична формація визначала політичні відносини як довгострокові права та обов'язки сторін, пізніше визначаються як стратегічні і реалізуються через функції стратегів.

У сучасну епоху політика стала схожа більше не на управління, а на маніпуляції з складною ієрархією еліт і псевдоеліт, що підпорядковане багатофакторної рефлексії на різнорівневі та багатопрофільні сигнали (стимули) в реальних умовах природних мінливих чинників і вчинків, у тому числі і неадекватних вчинків суб'єктів суспільства .

У вузькому розумінні політика - певна частина, програма або напрямок такої діяльності, сукупність засобів (інструментів) та методів (технік) для реалізації певних інтересів для досягнення визначених (суб'єктом політичного процесу) цілей в певному соціальному середовищі. Політикою також називають процес прийняття рішень, а також поведінку в суспільно-державних установах. У самоорганизующихся цивільних суспільствах політику можна спостерігати у взаємодії між певними групами людей, як наприклад, - в корпоративних, академічних, релігійних установах.

Наукове вивчення політики ведеться в рамках політології.
=============================================================

 Політичні системи та ідеології!!
На сьогоднішній день відомо 20 політичних і ідеологічних систем:

    
Авторитаризм
    
Анархізм
    
Демократія
    
Диктатура
    
Комунізм

    Консерватизм
    
Космополітизм
    
Лібералізм
    
Марксизм
    
Мілітаризм

    Нацизм
    
Націоналізм
    
Пацифізм
    
Плутократія
    
Самодержавство

    Соціалізм
    
Теократія
    
Тоталітаризм
    
Тимократія
    
Фашизм 


Відомі політичні мислителі!!!

    
Лао-цзи
    
Платон
    
Аристотель
    
Кропоткін

    Макіавеллі
    
Монтеск'є
    
Руссо
    
Беніто Муссоліні

    
Гоббс
    
Локк
    
Ленін
    
Карл Маркс

    
Михайло Бакунін
    
Макс Вебер
    
Моріс Дюверже
    
Юліус Евола


    
Політичні відносини - форми взаємозв'язку суб'єктів політики - згода, партнерство, дискусії, конфлікти, панування і підпорядкування між учасниками політичного життя.
    
Політична влада - можливість і здатність нав'язувати свою волю іншому.
    
Політичні організації - сукупність державних і недержавних інститутів, що виражають інтереси особистості, групи, суспільства.
    
Політична культура - тип ставлення до політичних явищ, що виявляється в поведінці.
    
Політична свідомість - політична психологія і політична ідеологія, мотиви політичної участі (ідеї, почуття, переживання, цінності, оцінки).
    
Суб'єкти політики - індивіди, соціальні групи, шари, організації, маси, суспільство беруть участь в процесі реалізації державної влади.

    
Зовнішня політика
    
Внутрішня політика
    
Геополітика
    
Геостратегія
    
Національна політика
    
Політична географія
    
Політологія
    
Революція
    
Наддержава
    
Стратегічна географія
    
Політична партія
    
Політичний клуб

--------------------------------------------------------------------------------------
        Історія президентства  !!!!

У перекладі з латини «президент» означає: «той, що попереду». Розвиток цього політичного інституту бере початок наприкінці XVIII століття, з формуванням перших демократичних режимів у країнах Нового і Старого Світу. Упродовж XVIII–XX століть інститут президентства став майже невіддільним атрибутом республіканської форми правління і однією з ознак демократичного ладу.

Як відомо, республіки існували з давніх-давен. Республіками були стародавні грецькі міста-поліси, у тому числі ті, що існували на території сучасної України: Херсонес, Ольвія, Пантікапей. Республікою був і Рим часів свого становлення (VI–I ст. до н. е.). В епоху середньовіччя (V–XV ст.) численні міста-республіки існували на території Італії (Венеція, Генуя, Флоренція). 1572 року час утворилася Республіка Сполучених Провінцій у Нідерландах; республіканський лад панував і в Англії часів революції (1649–1660). Але жодна з цих республік не управлялася на сучасний зразок.

Все права на материалы, размещенные на этом сайте, принадлежат Администрации Президента Украины.
01220, г. Киев, ул. Банковая, 11. 

Справочная Администрации Президента Украины – (044) 255-73-33